Погода: 22°C

Четвер, 19 вересня 2019 08:03 Прочитано 1297 разів

Депутат ВР Олександр Горобець: активно розпочалася робота по проблемах міста Ірпінь.

Автор
Олександр Горобець

На своїй офіційній сторінці у ФБ депутат Верховної Ради України по 95 виборчому округу Олександр Горобець опублікував невеличкій звіт про стан справ в Ірпеня та вжиті заходи, наприклад, депутат Горобець звернувся безпосередньо до Генерального прокурора України та Директора Державного бюро розслідувань для того, щоб вони взяли досудове розслідування цього кримінального провадження під особливий контроль та провели службову перевірку за фактом можливої втрати матеріалів кримінального провадження. 

Активно розпочалася робота по проблемах міста Ірпінь.

Розкрадання земель та знищення зелених зон - наразі одна з найгостріших проблем Ірпеня. Тож перше звернення до Генеральної Прокуратури України - стосується бездіяльності правоохоронних органів при притягненні до відповідальності посадових осіб винних у розкраданні та знищенні державного та комунального майна.

Боротьба йде за земельну ділянку площею 15,0 га, яка розташована по вул. Соборній у м. Ірпінь Київської області (кадастровий номер 3210900000:01:175:0033). За законом має статус земель лісогосподарського призначення, перебуває у постійному користуванні державного підприємства “Київське лісове господарство”. Тобто це ДЕРЖАВНА земля, яка не може перебувати у комунальній власності.

Незважаючи на це Ірпінська міська рада незаконно змінила цільове призначення з земель лісогосподарського призначення на землі багатоповерхової забудови, а також форму власності з земель державної власності на землі комунальної власності.

Рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва від 23.01.2018 по справі № 826/6011/16, залишеним без змін постановою Київського апеляційного адміністративного від 19.04.2018 зазначені дії визнано неправомірними.

Але досі до відповідальності нікого не притягнуто, до того ж з кримінального провадження дивним чином зникли деякі документи, які підтверджують факт вчинення правопорушення.

По цьому питанню я звернувся безпосередньо до Генерального прокурора України та Директора Державного бюро розслідувань для того, щоб вони взяли досудове розслідування цього кримінального провадження під особливий контроль та провели службову перевірку за фактом можливої втрати матеріалів кримінального провадження.

Олександр Горобець.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1297 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту