Menu

Депутат ВР Олександр Горобець: активно розпочалася робота по проблемах міста Ірпінь.

Олександр Горобець Олександр Горобець

На своїй офіційній сторінці у ФБ депутат Верховної Ради України по 95 виборчому округу Олександр Горобець опублікував невеличкій звіт про стан справ в Ірпеня та вжиті заходи, наприклад, депутат Горобець звернувся безпосередньо до Генерального прокурора України та Директора Державного бюро розслідувань для того, щоб вони взяли досудове розслідування цього кримінального провадження під особливий контроль та провели службову перевірку за фактом можливої втрати матеріалів кримінального провадження.

 

Активно розпочалася робота по проблемах міста Ірпінь.

Розкрадання земель та знищення зелених зон - наразі одна з найгостріших проблем Ірпеня. Тож перше звернення до Генеральної Прокуратури України - стосується бездіяльності правоохоронних органів при притягненні до відповідальності посадових осіб винних у розкраданні та знищенні державного та комунального майна.

Боротьба йде за земельну ділянку площею 15,0 га, яка розташована по вул. Соборній у м. Ірпінь Київської області (кадастровий номер 3210900000:01:175:0033). За законом має статус земель лісогосподарського призначення, перебуває у постійному користуванні державного підприємства “Київське лісове господарство”. Тобто це ДЕРЖАВНА земля, яка не може перебувати у комунальній власності.

Незважаючи на це Ірпінська міська рада незаконно змінила цільове призначення з земель лісогосподарського призначення на землі багатоповерхової забудови, а також форму власності з земель державної власності на землі комунальної власності.

Рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва від 23.01.2018 по справі № 826/6011/16, залишеним без змін постановою Київського апеляційного адміністративного від 19.04.2018 зазначені дії визнано неправомірними.

Але досі до відповідальності нікого не притягнуто, до того ж з кримінального провадження дивним чином зникли деякі документи, які підтверджують факт вчинення правопорушення.

По цьому питанню я звернувся безпосередньо до Генерального прокурора України та Директора Державного бюро розслідувань для того, щоб вони взяли досудове розслідування цього кримінального провадження під особливий контроль та провели службову перевірку за фактом можливої втрати матеріалів кримінального провадження.

Олександр Горобець.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины