Погода: 8°C

Неділя, 08 вересня 2019 18:43 Прочитано 1299 разів

Карплюк залишає політику - надовго?

Автор

Сьогодні у мережі Facebook місцева мешканка Михайлина Скорик повідомила про те, що Володимир Карплюк залишає політику та вирішив знову зайнятись бізнесом.Відповідну інформацію він озвучив на заході у Конференц-холі, котрий організовував Іститут розвитку регіональної преси та про який ми раніше повідомляли.

Screenshot 16

Нагадаємо, минулого літа Володимир Карплюк залишив посаду міського голови Ірпеня під тиском громади та оголосив про намір йти до Верховної Ради України.

Після оголошення дострокових виборів до Парламенту він першим зареєструвався кандидатом в Народні Депутати по 95 округу до якого входять Ірпінь, Вишневе, Боярка, авторитетні ЗМІ України та ряд громадських організацій визнали його кампанію найдорожчою мажоритарною в історії України.

Втім, вже за кілька годин, вночі після закриття виборчих дільниць Володимир визнав поразку перед опонентом - кандидатом від "Слуги народа" Олександра Горобця. В подальшому мережею ширилась інформація про те, що він ухиляється від слідства та переховується за кордоном, ймовірно у Польщі або Іспанії.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1299 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту