Карплюк залишає політику - надовго?

Оцените материал
(0 голосов)

Сьогодні у мережі Facebook місцева мешканка Михайлина Скорик повідомила про те, що Володимир Карплюк залишає політику та вирішив знову зайнятись бізнесом.

Відповідну інформацію він озвучив на заході у Конференц-холі, котрий організовував Іститут розвитку регіональної преси та про який ми раніше повідомляли.

Screenshot 16

Нагадаємо, минулого літа Володимир Карплюк залишив посаду міського голови Ірпеня під тиском громади та оголосив про намір йти до Верховної Ради України.

Після оголошення дострокових виборів до Парламенту він першим зареєструвався кандидатом в Народні Депутати по 95 округу до якого входять Ірпінь, Вишневе, Боярка, авторитетні ЗМІ України та ряд громадських організацій визнали його кампанію найдорожчою мажоритарною в історії України.

Втім, вже за кілька годин, вночі після закриття виборчих дільниць Володимир визнав поразку перед опонентом - кандидатом від "Слуги народа" Олександра Горобця. В подальшому мережею ширилась інформація про те, що він ухиляється від слідства та переховується за кордоном, ймовірно у Польщі або Іспанії.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Прочитано 1009 раз

You must also like

    • 06 июля, 07
    • 02 июля, 07
    • 02 июля, 07
    • 02 июля, 07
    • 05 мая, 05