Партія "Нові обличчя" вкотре відзначилась низькою політичною етикою.

Політична партія "Нові обличчя", котра має депутатську більшість в Ірпені та тимчасово узурпувала владу в регіоні днями відзначилась зневагою до чесної конкуренції і політичної етики та злорадністю.

Screenshot 17

3 вересня на офіційній Facebook-сторінці партії з'явилось повідомлення із реакцією на звільнення голови Києво-Святошинської райради наступного змісту:

"Києво-Святошинська організація партії "Нові обличчя" вітає з відставкою екс-голову Києво-Святошинської районної ради Київської області Вадима Гедульянова. Бажаємо плідної роботи в одному із місць не настільки віддалених..."

Повідомимо - ще навесні Вадим Гедульянов не приховував свого членства у БПП та вже влітку відкрито підтримував команду Президента України Володимира Зеленського. "Нові обличчя" ж утворені як реально діюча політсила після Революції Гідності на основі екс-регіоналів та досить неоднозначних особистостей, про це Портал Ірпеня вже повідмляв.

Разом із недвозначним натяком на бажання партійців бачити екс-чиновника за ґратами конкретних звинувачень у злочинах висунуто не було. Більше того, команда голови "Нових облич" працювала разом із Вадимом Гедульяновим на результат Петра Порошенка у виборах Президента України. В екс-очільника районної ради нга ОВК навіть відбулась словесна перепалка із довіреними особами інших кандидатів, на засідання комісії він потрапив як позаштатний журналіст.

95 округ командою БПП був обіцяний на відкуп Володимиру Карплюку (голові "Нових облич") в обмін на його роботу в інтересах Петра Порошенка на виборах Президента України. ГПУ навіть закрила ряд кримінальних справ проти нього. Втім, екс-Президент на окрузі отримав критично низьку підтримку виборців, а тіньовий штаб неодноразово ловили на порушенні законодавства, наприклад знаходили пачки передвиборчої агітації в приміщенні Ірпінської міської ради. Зрозуміло, що після такого дорога в БПП Володимиру Карплюку була закрита та підтримки з боку їхньої партії на виборах до Парламенту він не отримав.

Вадим Гедульянов в цей час публічно підтримував партію "Слуга народа" та кандидата-мажоритарника від неї - Олександра Горобця.

Ймовірно таке повідомлення з офіційної сторінки партії в бік колишьного чиновника не більше ніж особиста образа, втім перетворювати політику у міжусобну війну та обмін особистими образами не личить жодній силі.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1177 раз