71 сесія ІМР: агонія «Нових Облич» та нездатність А. Попсуй керувати депутатами

Дуже непростою була 71 сесія Ірпінської міської ради: депутати спізнилися на 15 хв, кворум був зібраний з великим зусиллям. За нашею інформацією В. Карплюк особисто телефонував депутатам, щоб вмовити прийти на сесію. Але навіть наявність депутатів не допомогла «проштовхнути» деякі питання. В цій публікації ми зібрали враження від сесії громадських діячів. 

 Сессия в Ирпене

Знервованість можна було почути від  в.о. мера А. Попсуй, яка раз по 5 ставила питання на голосування, тому що депутати відмовлялись голосувати, як ій потрібно. Сперечалась з депутатами, називала їх балакунами, дитячим садочком тощо. Сама ж Попсуй плутала питання. Якщо питання не проходило, то починала сперечатися та нервувати, називала цей процес: "треба зосередитися".

Головенко и Ковальчук Ирпень

В деяких питаннях, де представники громади хотіли щось спитати чи дати коментар, їх безпринципово перебивав заступник мера О. Маркушин та в звичній для себе хамській манері спілкувався з присутніми.

Маркушин Ирпень

Перше питання було про закриття виробництва з утилізації шин: щоб там депутати міської ради не обіцяли людям, завод продовжував спалювати шини. Але після хвилі громадських протестів договір оренди було розірвано, а муніципальну варту зобов'язали кожної ночі перевіряти завод Ірпіньмаш.

Вдова загиблого отримала квартиру. Були нагороджені місцеві спортсмени. Депутати самі себе привітали червоними трояндами з днем народження, відмовились від привітань тільки представники «Свободи». 

Награждение Спортсменов в Ирпене

Оверко дали дозвіл на чергову школу, але тільки рік тому він вже обіцяв школу на заплаві р. Ірпінь, але крім ЖК там нічого не з'явилося...

Школа в Ирпене фейк

ЖК Школа в Ирпене

Відео-огляд будівництва школи на заплаві р.Ірпінь. Чергова афера місцевої влади?

З'явився новий проект медичного центру біля парка Центрального, але, на відміну від попереднього проекту, цей центр "схуднув" та змінився кошторис. 

В деяких проектах місцева влада використовувала тактику конфлікту між новими та місцевими мешканцями. Новобудови в Ірпені зводять з правопорушеннями. Продають квартиру, а після чого розповідають, що людям треба допомогти... см. з 6 хв. https://youtu.be/rYRPtgFIGpo?t=358


Депутатів катують аби ті голосували за дерибанні питання?

 

Вперше прийшов на сесію серійний прогульник депутат Денисенко, Л.Кухалейшвілі звернув увагу, що у нього пошкоджені пальці на руці, та зробив припущення, що його катували, або тот прийшов та мовчки голосував "як потрібно"


Не всі питання для Попсуй були важливі, такими питаннями виявились питання колишнього депутата Ковальчука, який, після провалу голосування дуже емоційно висловився (див. відео, з 4хв). З його слів, він заплатив місту 2 млн. грн. пайової участі. https://youtu.be/rYRPtgFIGpo?t=232

Попсуй Ирпень

Гумор: під час голосування по питанню надання дозволу на ремонт комунального приміщення, яке орендує під аптеку Бойчук, депутат Пікулик забув, що це дуже відома в місті та поважна людина, бо співмешканка Карплюка. І поки йому це не пояснили дуже детально, він не голосував, що заставило Попсуй ще раз похвилюватись. Див. відео з 30 сек.https://youtu.be/rYRPtgFIGpo?t=29

Карплюк хоче правити з-за кордону, а Попсуй не має поваги серед депутатів

Загальне враження у більшості присутніх склалося наступне: нездатність Попсуй виконувати свої обов'язки, відсутність авторитету та поваги серед депутатів. Тому відкрито обговорюється її відсторонення. 

Під час виступів представників «Свободи» згадувалась "виїзна" сесія депутатів в Польщі, куди вони, за даними депутатів та ЗМІ, їздили на консультацію з Карплюком. Тобто нині ми бачимо спробу Карплюка керувати та грабувати місто, знаходячись при цьому в інших країні. Схожі спроби були і у депутата Вишнякова, який ще більше року збирав гроші з інвесторів, поки був в Іспанії, а все це виявилося звичайною аферою. Тому тепер депутати, що приймають участь у подібних випадках, теж стають співучасниками нових будівельних афер.

Далі буде.

Коментарі, відео та думки громадськості про цю сесію дивиться нище. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

МедиаПрочитано 1947 раз