"Можете увійти в історію як парламент, який проіснував рік" - Зеленський

Post by: Українська правда 29 августа, 2019
Оцените материал
(0 голосов)

Під час виступу у Верховній Раді президент пригрозив народним депутатам розпуском, у разі якщо парламентарі будуть порушувати законодавство.

Пряма мова Зеленського:

"Хочу звернутись до депутатів. Будь ласка, давайте менше зайвих діалогів, давайте працювати...Хочеться щоб Рада була заповнена завжди, а не лише коли фуршет з нагоди урочистого засідання".

"Нарешті у нас з’явився парламент, який готовий не займатись популізмом,не завалювати важливі рішення тисячами безглуздих поправок, а втілювати реформи, яких втомились вже чекати".

"Рада цього скликання увійде в історію. Питання одне: як саме? Ви маєте всі шанси потрапити до підручників як парламент, який зробив неймовірне і втілив усе, що не змогли зробити 28 років, як парламент, де не було бійок. Я вас дуже прошу без прогулів, кнопкодавства, а тільки конструктив і щоденна кропітка робота на благо українського народу. Або, не дай боже, увійдете в історію як парламент, який проіснував найменше - один рік. Це ваш випробувальний термін. Я вже знаю, що розпускати Верховну Раду не страшно".

Що було раніше:

29 серпня депутати призначили Дмитра Разумкова спікером Верховної Ради.
На першому засіданні Верховна Рада 9 скликання створила 5 фракцій і одну депутатську групу у парламенті.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Прочитано 1278 раз

You must also like

    • 03 декабря, 12
    • 28 октября, 10
    • 27 сентября, 09
    • 16 сентября, 09
    • 14 июня, 06