Стало відомо, хто з Ірпінської міської ради їздив на погоджувальну раду у Варшаву

Post by: karpliuk.net 28 августа, 2019
Оцените материал
(0 голосов)

Як раніше повідомляв ресурс “Зоря Приірпіння”, у місті Варшава відбулась “сходка” ірпінських чиновників-корупціонерів під головуванням ексмера втікача Володимира Карплюка.

Після гучного програшу виборів, витративші шалені кошти на передвиборчий піар, Карплюк втратив впливовий “дах” від БПП, а кримінальні впровадження щодо нього отримали передбачуваний рух. Наразі він заочно отримав підозру у розкраданні бюджетних коштів в особливо великих розмірах під час будівництва парку Центральний та ховається від правосуддя у Польщі, де завбачливо побудував маєток за “зароблені” в Ірпені кошти.

Нагадаємо, у 2017 році Карплюк і ряд його заступників отримали підозри щодо створення злочинної організації та розкрадання комунального майна. Склад злочинної організації Карплюка можна впевнено назвати аналізуючи список присутніх осіб присутніх на “сходці” у Варшаві:

1. Маркушин Олександр — перший заступник міського голови Ірпеня, колишній вишибала у кафе Едем;
2. Попсуй Анастасія — в.о. мера Ірпеня, секретар Ірпінської міської ради, отримувала звинувачення у розкраданні коштів Небесної сотні;
3. Король Петро — депутат Ірпінської міської ради від партії УКРОП, “смотрящий” за Ірпінським кладовищем;
4. крипник Сергій — депутат Ірпінської міської ради від партії “Нові обличчя”, директор КП УЖКГ Ірпінь;
5. Калічка Артем — депутат Ірпінської міської ради від партії “Батьківщина”, директор КП Ірпінькомунікаціясервіс, відповідальний за розпил бюджетних коштів;
6. Карпенко Богдан — депутат Ірпінської міської ради від партії “Нові обличчя”, забудовник, кум Карплюка;
7. Пащинський Олександр — депутат Ірпінської міської ради від партії “Нові обличчя”, “відповідальний” за освоєння бюджету на будівництві доріг та земляних роботих;
8. Смолянчук Наталія — депутат Ірпінської міської ради від партії “УКРОП”;
9. Оверко Ігор — депутат Ірпінської міської ради від партії “Нові обличчя”, забудовник “Синергія”, прораб Карплюка
10. Плешко Максим — депутат Ірпінської міської ради від партії “Нові обличчя”, відповідальний за напрямок чорного піару та ботоферми;
11. Літвінов Андрій — депутат Ірпінської міської ради від партії “Нові обличчя”, працівник Ірпінської міської ради;
12. Кременчук Віолетта — депутат Ірпінської міської ради від партії “Нові обличчя”, відповідальна за культурно масові заходи

Після гучного програшу БПП та Карплюка особисто йому конче потрібно зберегти свій вплив на Ірпіньску міську раду, з декількох причин:

Він є найбільшим забудовником міста, а без впливу на міську раду його будівельні проекти можуть збанкрутувати, як це відбулось із проектами фірми БГМ Ігоря Вишнякова, який обіймав посаду секретаря Ірпінської міської ради. Після втрати влади його бізнес збанкрутував, і він також переховуєтсья за кордоном.

Суттєвим джерелом його доходу є “розпил” бюджетних коштів, у тому числі через проекти будівництва набережних, парків, реконструкції доріг. Безпосереднім виконавцем всіх робіт на цих об’єктах є структури депутата Пащинського.

Частина передвиборчого “гречкосійства”, а саме будівництво набережних та благоустрій водойм у Вишневому та Боярці досі не оплачені підрядникам, з ними планують розрахуватись коштами бюджету та ірпінською землею.

Після перемоги на виборах Володимира Зеленського надії отримати політичний дах у Карплюка і його ОЗУ Нові обличчя розтанули, а прокуратура почала розслідування десятків кримінальних справ, які були заморожені за політичними мотивами. Фігурантам загрожують тривалі терміни ув’язнення, а зухвалі злочинні схеми будуть швидко зруйновані, про політичне майбутнє Карплюка наразі вже не йдеться.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Прочитано 1801 раз

You must also like

    • 06 июля, 07
    • 02 июля, 07
    • 02 июля, 07
    • 02 июля, 07
    • 11 июня, 06