Погода: 7°C

Четвер, 22 серпня 2019 08:39 Прочитано 2963 разів

Проти Маркушина порушили кримінальну справу

Автор

Про це повідомляє відомий громадській діяч та юріст Масі Найєм. М.Найєм пише: "Грубе порушення законодавства про працю при звільненні Angelika Makeeva, після якого вона втратила дитину, вже має логічне продовження." 

Розпочато досудове розслідування за нашою заявою.

29.07.2019 нашою компанією було подано заяву про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172 КК України до Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області.

Дана заява була прийнята в Ірпінському ВП ГУ НП в Київській області, що підтверджується наданим талоном-повідомленням єдиного обліку № 17835, протягом встановленого законом терміну відомості внесено в ЄРДР не було, тому нами було подано скаргу на бездіяльність уповноважених осіб Ірпінському ВП ГУ НП в Київській області.

На підставі ухвали слідчого судді Ірпінського міського суду Київської області Пархоменко О.В. за № 367/6148/19 від 09 серпня 2019 року було внесено відомості в ЄРДР.

Проте, відомості були внесені не за ч. 2 ст. 172 ККУ, а за ч. 1 ст. 364 ККУ. Пізніше із цим також розберемось і, ймовірно, перекваліфікуємо.

Наразі в провадженні слідчого Ірпінського відділу поліції ГУНП в Київській області Чигрин В.Р. перебувають матеріали кримінального провадження № 12019110040001433 від 14.08.2019 за ч. 1 ст. 364 КК України.

Тобто розпочато досудове розслідування. В першу чергу маємо на меті допитати першого заступника міського голови міста Ірпінь, Маркушина О.Г.

Уголовное дело над Маркушиным

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2963 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту