Як найдорожча передвиборча компанія не допомогла В. Карплюку перемогти на виборах

На своїй офіційній сторінці В. Карплюк вже визнав свою поразку, а його поплічники почали публікувати пости, що програна лише «битва», а не війна Але чи так це? Може програна вся війна, і на Ірпінь чекають кардинальні зміни?

Карплюк проиграл выборы

Останній місяць ми були свідками того, як кандидат в народні депутати України, екс-мер Ірпеня Володимир Карплюк вів найдорожчу передвиборчу компанію серед мажоритарників по країні (Карплюк витратив на ТБ стільки ж, як половина бюджету “Слуги народу”). Причому передвиборча компанія була настільки коштовною, що її порівнювали з бюджетами витрат інших великих партій, наприклад, «Слуги Народу».

Допомогли зібрати такі великі кошти «колеги» по забудові. Тобто, забудовники спонсорували іншого забудовника (Забудовники скинулися на найдорожчу політичну телекампанію). Отже, є вірогідність, що гроші треба віддавати….

Навіть близьке оточення не вірило у перемогу Карплюка та заробляло на ньому.

Як Пише «Громада Приірпіння», найближчий соратник Володимира Карплюка Петро Щербина не тільки не вклав у його передвиборчу компанію жодної гривні, але навіть заробив на цьому більше пів мільйона гривень.

Как щербина заработал на Карплюке

Команда з підлабузників, сепарів, зеків, яка зализала «до смерті» В. Карплюка

В. Карплюку вдалось зібрати у свою команду по Ірпеню не найкращих людей по місту, серед яких люди, деякі з них схильні до сепаратизму (можно ще згадати депутата Лободу та ії поїзди до Москви) , відверті кримінальні злодії  (Владимир Карплюк: как уголовники поддержали экс-мэра Ирпеня на выборах в Раду) та блазні без почуття самоповаги або критичного мислення. За весь час політичної агітації вони публікували брехливі статті на опонентів та хвалебні оди Карплюку, що створило додатковий антирейтинг навіть серед тих, хто Карплюка і не знав. Підтримка членів міської ради, керівників комунальних підприємств та людей, що фінансово залежать від нього, не допомогла.

Пасипаки Карплюка

  

Активні дії опозиції та протидія Карплюку навіть серед «друзів»

Нехтування Карплюком опозиції та громади міста також сприяло програшу: останні місяці кожен, хто не підтримує знищення Ірпеня, так чи інакше допомагав поширювати інформацію про Карплюка по 95 округу. Велась таємна гра і серед «друзів», більшість людей, що публікували слова підтримки або вішали банери, насправді НЕ підтримували Карплюка і не збирались за нього голосувати.

Александр Джус и Карплюк

Олександр Джус, теоритичний власник фейкового сайта Містоінформ, також підтримав Карплюка, про цього "пана" буде додатковий матеріал.. 

Слуга Народа та Горобець

Всі ми пам’ятаємо веселі картинки та фейки від «Нових облич» про О. Горобця: що він забудовник, що Карплюк, наче кіт, його «з’їсть». Але реальність інша. Потужна інформаційна підтримка та правильна координація штаба «Слуги Народу» дозволили перемогти новій для Ірпеня людині, для якої Карплюк став звичайним тарганом…
Замість спама та формування армії посіпак, штаб Горобця був зосереджений на конкретних діях, що і привели його до успіху.

Карплюк и Горобець

Фейки, ботоферми, наклеп, клон Горобця

Хочемо згадати брудну антикомпанію проти опонентів Карплюка. Проти його основних конкурентів – Горобця та Смірнової були створені клони. Хоча Карплюк – єдиний, хто голосно верещав, що саме проти нього будуть балотуватися клони, але клонів висунули ТІЛЬКИ проти його опонентів. До нахвалювання Карплюка приєдналась ботоферма «Містоінформа». Все це повинно було створити картинку підтримки Карплюка. Але, на щастя, боти не мають голосу на виборах, тому фейкова підтримка Карплюка залишилась тільки у фейсбуці.

ЛОГО НА САЙТ2 2

 Клон Горобця

Вся команда Карплюка постила фейкові картинки, поширювала фейкові новини про інших кандидатів, за що навіть отримала судові позови (На канал Карплюка ITV подано в суд за розповсюдження недостовірної інформації)

А з появою реєстра фейків України, куди вносились всі знайдені фейки, намагання очорнити інших людей виглядало смішним.

Що далі?
Найбільша вірогідність, що В. Карплюк отримає реальний строк, бо тієї України, де він «домовлявся», більше немає. А за злочини треба відповідати. Існує ризик, що він втече (як вже робив раніше), забувши всю свою команду посіпак. Ймовірно, що підозри отримають і інши члени ОЗУ «Нові обличчя».

Далі на нас чекають міські вибори, де громаді потрібно остаточно вичистити міську раду від «Нових облич» та криміналітету. За весь час передвиборчої компанії журналісти та активісти робили скріншоти всіх, хто підтримав Карплюка. Все це буде використовуватися і надалі.

Тому найближчими днями чекаємо суттєвих змін і в країні, і в Ірпені. А від О. Горобця громада 95го виборчого округу очікує рішучих змін та руйнування корупційних схем будівельної мафії.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 6231 раз