Погода: 8°C

Субота, 20 липня 2019 13:28 Прочитано 5010 разів

Одіозний екс-мер Ірпеня, кандидат в народні депутати по 95-му округу Володимир Карплюк тисне на Окружну виборчу комісію (ОВК 95).

Автор ФБ

Одіозний екс-мер Ірпеня, кандидат в народні депутати по 95-му округу Володимир Карплюк тисне на Окружну виборчу комісію (ОВК 95).

Декілька днів тому комісію очолив Святослав Куценко, який відомий в регіоні своєю принциповістю та гарним розумінням виборчого процесу.Святослав Куценко вже очолював Окружну виборчу комісію 95-го округу та не дав можливості Карплюку фальсифікувати голоси виборців на користь Порошенка на Президентських виборах.

На цих виборах Карплюк планує використати «сітки» Порошенка для своєї перемоги по мажоритарці. А в члени дільничних виборчих комісій штаб Карплюка заводить людей, які працювали на президентських виборах від Порошенка.

В разі програшу екс-мер готовий зривати вибори на окрузі - для цього йому необхідно мати лояльне керівництво ОВК 95.

Розуміючи, що з Куценком домовитися не можливо, оточення пана Карплюка почало друкувати «чорнушні» статті на сайтах зливних бачках проти голови ОВК 95. Також штаб Карплюка готує провокації 21 липня, в день голосування. Прямий тиск на голову та незалежних членів ОВК екс-мер Ірпеня планує робити через підконтрольних йому членів комісії.

Чекаємо реакції!

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 5010 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту