Одіозний екс-мер Ірпеня, кандидат в народні депутати по 95-му округу Володимир Карплюк тисне на Окружну виборчу комісію (ОВК 95).

Одіозний екс-мер Ірпеня, кандидат в народні депутати по 95-му округу Володимир Карплюк тисне на Окружну виборчу комісію (ОВК 95).

Декілька днів тому комісію очолив Святослав Куценко, який відомий в регіоні своєю принциповістю та гарним розумінням виборчого процесу.

Святослав Куценко вже очолював Окружну виборчу комісію 95-го округу та не дав можливості Карплюку фальсифікувати голоси виборців на користь Порошенка на Президентських виборах.

На цих виборах Карплюк планує використати «сітки» Порошенка для своєї перемоги по мажоритарці. А в члени дільничних виборчих комісій штаб Карплюка заводить людей, які працювали на президентських виборах від Порошенка.

В разі програшу екс-мер готовий зривати вибори на окрузі - для цього йому необхідно мати лояльне керівництво ОВК 95.

Розуміючи, що з Куценком домовитися не можливо, оточення пана Карплюка почало друкувати «чорнушні» статті на сайтах зливних бачках проти голови ОВК 95. Також штаб Карплюка готує провокації 21 липня, в день голосування. Прямий тиск на голову та незалежних членів ОВК екс-мер Ірпеня планує робити через підконтрольних йому членів комісії.

Чекаємо реакції!

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Прочитано 4680 раз