Погода: 7°C

П'ятниця, 19 липня 2019 10:43 Прочитано 3581 разів

АНЖЕЛА МАКЕЄВА ПІДТРИМАЛА ПАРТІЮ «СЛУГА НАРОДУ»

Автор
АНЖЕЛА МАКЕЄВА ПІДТРИМАЛА ПАРТІЮ «СЛУГА НАРОДУ»

ОДНА З ЛІДЕРІВ 95-ГО ОКРУГУ АНЖЕЛА МАКЕЄВА ПІДТРИМАЛА ПАРТІЮ «СЛУГА НАРОДУ»

Одна з п’яти лідерів виборчих перегонів по 95 округу, кандидат у народні депутати, самовисуванка Анжела Макеєва, підтримала партію «Слуга народу».

MediaПро це вона сказала у відеозверненні, яке виклала на своїй сторінці у Facebook.

«Я розповім вам про Україну своєї мрії. Саме такими словами починається програма чинного президента України Володимира Зеленського. Я щиро вірю, що йому вдасться створити країну, у якій хочеться жити та виховувати своїх дітей. І що Україна стане однією з найкращих країн у світі. Я теж мрію про таку Україну», - заявила Макеєва.

Вона підкреслила, що на Україну чекає успішне майбутнє, і для цього потрібно мати сильну опору – професіоналів-однодумців, які віддано працюватимуть на благо країни.

«Я розумію, що розбудувати нашу державу він зможе, маючи у себе за спиною сильну команду, яка йому допоможе. Саме тому на позачергових парламентських виборах я підтримую партію президента «Слуга народу», - підкреслила Макеєва.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 3581 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту