Погода: 8°C

Четвер, 18 липня 2019 03:45 Прочитано 2013 разів

Прибічники В. Карплюка приховують його реальний рейтинг і публікують старі результати соцопитування

Автор

У фейсбуці прихильники Карплюка, депутати від його партії, члени міськрад та інші залежні від нього особи активно поширюють статті від фейкових видань "Правда Ірпеня" і "Містоінформ" про те, що рейтинг В. Карплюка дорівнює 43,9 %, а його основного конкурента О.Горобця - 21,1%. Іншим кандидатам взагалі вдається здолати не більше 2%.Ми вирішили розібратися в цій ситуації. Зателефонувавши за офіційним номером до "Socis", нам вдалося дізнатися, що опитування дійсно проводили, але на початку липня. Тобто на сьогодні, коли вже йде останній тиждень агітації, результат є доволі застарілим.

 

фейковий рейтинг
Чому ці результати є застарілими?
2 тижні - для виборів це великий термін. Кожного дня відбуваються якісь події, публікуються журналістські розслідування. Більшість кандидатів розпочала агітацію тільки тиждень тому. Кожен з цих факторів впливає на результат виборів. Команда В.Карплюка зманіпулювала, бо на початку липня агітував переважно один В. Карплюк, який витратив на агітаційну програму шалені для України кошти, які, якщо вірити ЗМІ, йому надали «друзі-забудовники».

Забудовники скинулися на найдорожчу політичну телекампанію

Тобто на даний час цей рейтинг є застарілим і неактуальним. Поширювання старої інформації - намагання надути повітряну кульку високого рейтингу "шефа", але реальність інша...

За даними інших соцопитувань, які проводились до 14 липня, В.Карплюк програє вибори

gorobets1

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2013 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту