Прибічники В. Карплюка приховують його реальний рейтинг і публікують старі результати соцопитування

У фейсбуці прихильники Карплюка, депутати від його партії, члени міськрад та інші залежні від нього особи активно поширюють статті від фейкових видань "Правда Ірпеня" і "Містоінформ" про те, що рейтинг В. Карплюка дорівнює 43,9 %, а його основного конкурента О.Горобця - 21,1%. Іншим кандидатам взагалі вдається здолати не більше 2%.

Ми вирішили розібратися в цій ситуації. Зателефонувавши за офіційним номером до "Socis", нам вдалося дізнатися, що опитування дійсно проводили, але на початку липня. Тобто на сьогодні, коли вже йде останній тиждень агітації, результат є доволі застарілим.

 

фейковий рейтинг
Чому ці результати є застарілими?
2 тижні - для виборів це великий термін. Кожного дня відбуваються якісь події, публікуються журналістські розслідування. Більшість кандидатів розпочала агітацію тільки тиждень тому. Кожен з цих факторів впливає на результат виборів. Команда В.Карплюка зманіпулювала, бо на початку липня агітував переважно один В. Карплюк, який витратив на агітаційну програму шалені для України кошти, які, якщо вірити ЗМІ, йому надали «друзі-забудовники».

Забудовники скинулися на найдорожчу політичну телекампанію

Тобто на даний час цей рейтинг є застарілим і неактуальним. Поширювання старої інформації - намагання надути повітряну кульку високого рейтингу "шефа", але реальність інша...

За даними інших соцопитувань, які проводились до 14 липня, В.Карплюк програє вибори

gorobets1

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1735 раз