Погода: 21°C

Вівторок, 16 липня 2019 13:29 Прочитано 1767 разів

Святослав Куценко розповів про вибори до парламенту та свідомий вибір

Автор

По нашому 95-му округу в народні депутати України балотується більш як три десятки кандидатів.

Представляти інтереси мешканців Ірпеня, Гостомеля, Ворзеля, Коцюбинського, Вишневого, Боярки та більшої частини Києво-Святошинського району прагнуть найрізноманітніші люди. І наміри у них найрізноманітніші.Хтось хоче змінити стару політичну систему та працювати на благо людей. А хтось витрачає шалені кошти, щоб отримати депутатський мандат, а разом з ним і недоторканність. Більшість кандидатів в разі обрання планує працювати над новими законами та вирішенням задач виборців, а дехто вже планує, як отримавши мандат нардепа реалізує на всеукраїнському рівні «схеми» для власного збагачення.

На старті виборчої кампанії я прийняв рішення не висувати свою кандидатуру по 95-му округу. Мене цікавить місцеве самоврядування та можливість розвивати рідне місто.

Багато людей пише та запитує: «Кого підтримати?», «За кого голосувати?». Відповім.

Так склалось, що середньостатистичного виборця в першу чергу цікавить особистість кандидата та партійність, а вже потім його передвиборча програма.

Але ми з Вами виборці, які думають) Першочергово ми прочитаємо передвиборчу програму, проаналізуємо всі дії охочого потрапити до парламенту за останні роки. Прийдемо на зустріч та особисто поставимо питання кандидату. Змоделюємо ситуацію: до якої політичної сили в парламенті приєднається наш депутат мажоритарник в разі обрання. І зробимо виважений та свідомий вибір.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1767 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту