Погода: 8°C

Понеділок, 15 липня 2019 14:23 Прочитано 2395 разів

Газета "Ірпінський вісник" вийшла з Горобцем на обкладинці. Команда Карплюка розпадається!

Автор

15 липня вийшов 25 випуск газети «Ірпінський вісник», що раніше була комунальною. Газета славилася тим, що інформація наїї сторінках подавалася однобічно, переважали постійні хвалебні оди В.Карплюку. Але 15 липня щось пішло не так. На обкладинці газети вперше з'явилася інформація проти Карплюка, а саме про його опонентів - О. Горобця і А. Макеєву.  

Нещодавно газета отримувала  велики дотації з бюджету. Редактор Ю. Бережко-Камінська показувала свою відданість ідеології партії та її лідеру, пр що свідчать зворушливі фото.

Сьогодні ж по Ірпеню можна побачити газету, де на обкладинці основний опонент Карплюка - О.Горобець від партії «Слуга Народу». Можна зробити висновок, що епоха мера-забудовника добігає кінця. Що ближче вибори, то цікавіше фінал!

irp vestnik gorobets

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2395 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту