Погода: 1°C

Четвер, 13 червня 2019 04:14 Прочитано 3045 разів

Оборутки Карплюка: відкрито провадження щодо підробки документів при розробці Генплану Ірпеня

Автор Ірпінь онлайн
Карплюк и генплан

Відкрито ще одне провадження щодо незаконних дій посадових особ Ірпінської міської ради. Наразі відбувається досудове розслідування кримінального правопорушення, а саме, підробка документів під час підготовки оновленого Генерального плану Ірпеня.Впродовж осені 2018 – зими 2019 року громадськість Ірпеня неодноразово зверталась до правоохоронних органів та ЗМІ з повідомленнями про порушення процедури підготовки і ухвалення стратегічного документу розвитку міста – оновлення Генплану 2012 року. На всю Україну прогрміли сканальні відео в новинах, як недемократично відбувалось “ухвалення” Генплану 18 грудня 2018 року. За його допомогою самовідставлений ексмер, а нині кандидат до ВРУ по 95-му округу Карплюк та наближені до нього депутати-забудовники, намагались легалізувати сотні незаконних багатоповерхівок зведених у місті за останні чотири роки, аби уникнути кримінальної відповідальності.

До Ірпінського відділу Києво-Святошинського району місцевої прокуратури 11 травня 2019 року надійшло звернення Громадської організації “ВО Впливова громада”, підписане Олександром Мартинеком щодо можливго вчинення посадовими особами Ірпінської міської ради службової підробки, тобто внесення до офіційних документів, а саме до “Оновленого генерального плану міста Ірпінь” неправдивих відомостей.

Оборутки Карплюка: відкрито провадження щодо підробки документів при розробці Генплану Ірпеня

Будемо стежити за ходом розслідування та інформувати громадськість.

Довідково:

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 3045 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту