Погода: 1°C

Четвер, 16 травня 2019 08:21 Прочитано 2751 разів

В Ірпені бійці-ато хотіли зробити громадське затримання корупціонерів. Відео.

Автор

Сьогодні в центрі міста Ірпінь була помічена велика кількість людей у формі та поліції, як з’ясувалось це місцеві активісти хотіли влаштувати громадське затримання корупціонерів.
Але нажаль, затримання не відбулось бо був тиск з боку обласного керівництва та міністерств.

Media
Як розповіли активісти то велика проблема Ірпеня, що поліцій переймається тільки, коли влаштовують акції проти влади, але ніяк не реагують на незаконну забудову та інших порушень з боку місцевих депутатів.

 

Затримання хотіли провести офіційно, заздалегідь попередити правоохоронців, прийти в Ірпінську міську раду та витягнути з будівлі корупціонерів.

Крім того, активісти обвинувачують місцевих чиновників в сепаратизмі , а саме партію «Нові обличчя», колишню «партію Регіонів».

Затримання влаштувати не вдалося, але керівництву Ірпеня передали ультиматум мерії, де є такі вимоги, як припинити незаконну забудову міста, проведення мерські виборів.

Акцію організували ветеранські організації, та хоча сьогодні затримати корупціонерів не вдалось, ветерани ато обіцяють зробити це наступним разом та без попередження.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2751 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту