Погода: 20°C

Четвер, 04 квітня 2019 07:32 Прочитано 6749 разів

Зіневич: схоже, що інфосмітник Містоінформ був проданий Карплюку

Автор

Відомий в Ірпені фейковий сайт, власник - регіонал Олександр Джус, який наплодив ботів, навіть цілу ферму ботів, почав звинувачувати офіційні ЗМІ Ірпеня – ІА Погляд та Портал Ірпеня в брехні. На це звинувачення відповів власник ІА «Погляд» - Олексій Зіневич.Зіневич пояснюю неабияку активність фейкового сайту тим, що ймовірно, він був проданий команді Карплюка, тому зараз намагається захистити нового власника. Крім того, було опубліковане листування, що містоінформ наплодив цілу ферму ботів для інформаційної маніпуляції та дискредитації громадського руху в Ірпені. Зіневич стверджує, що була навіть офіційна зустріч, де намагались продати фейковий сайт Містоінформ разом з ботами за 30 000 у.е.

mistoinform

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 6749 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту