Знову фейк від провладних "ЗМІ": Експерт ОПОРА заперечує, що давала коментарі щодо агітації «Нових облич» в день виборів

Post by: Портал + Погляд (Юлія Бобрик ) 31 марта, 2019

31 березня, в день виборів, партія «Нові Обличчя» проводить приховану агітацію перед виборчими дільницями у Вишневому, Ірпені, Бучі та Гостомелі.

 Пізніше на провладному сайті міста «Правда Ірпеня» з’явилася повідомлення про те, що голова правління Всеукраїнської організації громадського контролю за виборами «Опора» Ольга Айвазовська не вбачає в діях партії порушення виборчого права і запевняє, що агітації на друкованих матеріалах немає, адже у листівках не вказані імена кандидатів у Президенти.

 

Натомість цікаво те, що новина виявилася фейком. Журналісти ІА «Погляд» також зателефонували пані Айвазовській і вона сказала, що нікому коментарі з цього приводу не давала.

Нагадаємо, у Вишневому та Ірпені «Нові обличчя» ведуть незаконну агітацію в день виборів.


Інше фейкове "Змі" - МІСТОІНФОРМ, також намагається заперечити агітацію в день виборів:

Мистоинформ фейковое сми

 

Таку позицію фейкового сайту Містоінформ пояснюють користувачі соцмереж:

Мистоинформ фейковое сми

В інтернеті є відео, де з'являються координатори цих агітаторів, одним з координаторів виявилася Дарина Катькало:
Поліція зупиняє незаконну агітацію Нових обличч в Ірпені, агітацію ведуть 15 річні діти під наглядом працівниці міськради Дарини Катькало (Ірпінь Онлайн)

Поліція зупиняє незаконну агітацію Нових обличч в Ірпені, агітацію ведуть 15 річні діти під наглядом працівниці міськради Дарини Катькало

 

Нагадаємо, що Правда Ірпеня та Містоінформ відомі в Ірпені фейкові ЗМІ, які потрапили до реєстру фейків України.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Прочитано 2228 раз