Марієль Славська Марієль Славська

В цьому році мають відбутися вибори міського голови Ірпеня.

28 березня 2019 року на сайті Верховної Ради України було оприлюднено проект постанови про дострокові вибори Ірпінського міського голови. Відповідна інформація швидко поширилась у facebook та стала предметом дискусії Ірпінських користувачів даної соцмережі, які швидко розділились на 2 табори – кандидатів від громади та прихильників Олександра Маркушина, колишнього очільника КП «Ірпіньводоканал», що зараз є першим заступником міського голови. Екс-мер Ірпеня, Володимир Карплюк позиціонує його як кандидата на кресло міського голови від партії влади «Нові обличчя».

Медіа консультант Нових обличь Петро Щербина створив опитування в групі «ПРО ІРПІНЬ», за результатами якого в гонці на посаду мера лідирує Олександр Маркушин. Паралельно було запущено голосування в іншій групі, яке свідчить про те, що кандидатом від громади мешканці Ірпеня вважають Маріель Славську – голову міського осередку партії «Народний Рух України».

55538061 434283373812180 2311657364140326912 n

Можливо на думку громади вплинув той факт, що на 62 сесії Ірпінської міської ради був присутній депутат Верховної Ради від Народного Руху України Павло Кишкар та Дмитро Лінько від Радикальної партії. Маріель ініціювала збір депутатських підписів під постановою про дострокові вибори разом з ними.

Наступного вечора ситуацію навколо виборів міського голови прокоментувала і сама Маріель. За її словами для народу зараз набагато важливіші вибори Президента України, адже вони можуть суттєво вплинути на ситуацію в Ірпені. Опісля них громада має зайнятись міськими.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Прочитано 2525 раз