Події навколо «Титаніка» продовжуються: черговий зламаний паркан в Ірпені!

27 березня 2019 р. мешканці ЖК «Уютний» стали свідками самозахоплення території Синергією 2+ – близько 15:00 було розібрано частину паркану, який відділяє територію забудови від двору мешканців «Уютного» та посунуто на кілька метрів. Це призвело до того, що один з дубів, на захист яких нещодавно стала місцева громада опинився за парканом та знову під загрозою знищення.

 Забудовник позиціонує свої дії як «санітарну обрізку дерев», а по факту їх видалення, яке спричинило нещодавнє падіння на паркан гілки дубу про який йде мова, що повалила його на автівку. Мешканці ж свідчать, що причиною падіння паркану став сильний вітер. Крім того, інцидент стався ще минулого року. Також існує рішення виконкому Ірпінської міської ради яке передбачає «санітарну очистку» зелених насаджень, в разі, якщо вони перешкоджають проїзду або проходу.

titanik1

За генеральним планом 2012 року, територія, про яку йде мова, визначена як зона рекреаційного призначення, але за документом, що був ухвалений на 62 сесії Ірпінської міської ради 19 грудня 2018 року на цій самій ділянці вже окреслена Синергія 2+ та вулиця «Західна». В майбутньому ця вулиця має стати проїздом для жителів 800 квартир згаданого ЖК, що обурює мешканців «Уютного». Таким чином Ірпінчани знову можуть спостерігати, що міська влада у вигляді Нових обличь вкотре узаконює незаконні забудови своїх членів – Ігор Оверко, депутат Ірпінської міської ради від партії «Нові обличчя» є співвласником та керівником ТОВ «Будівельна група «Синергія».

titanik3

Вже 28 числа увечері громада ЖК «Уютний» провела зібрання, на якому обговорювала шляхи вирішення питання висловила своє обурення переміщенням паркану вглиб території ЖК та демонтувала його частину. Мешканці не збираються зупинятись у своїй боротьбі за затишну територію навколо дому та готові до діалогу з Ігорем Оверко в якому згодні обговорити альтернативні шляхи вирішення проблеми створення виїзду з Синергії 2+, але віддавати затишний куточок подвір’я під шосе на «Титанік» не згодні.

overko homo

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 3024 раз