Мітингувальники під КОДА та облпрокуратурою вимагали зупинити забудову заплави Ірпеня та провести дочасні вибори мера й депутатів. Фото/відео Мітингувальники під КОДА та облпрокуратурою вимагали зупинити забудову заплави Ірпеня та провести дочасні вибори мера й депутатів. Фото/відео

Мітингувальники під КОДА та облпрокуратурою вимагали зупинити забудову заплави Ірпеня та провести дочасні вибори мера й депутатів. Фото/відео

Post by: Олександр НАКАЗНЕНКО 27 февраля, 2019

Сьогодні в Києві представники Громади Ірпеня та їхні друзі провели протестні акції під облдержадміністрацією та обласною прокуратурою. Мета акції – привернути увагу широких верств громадськості та державних органів влади до беззаконня, що зараз твориться в Ірпені, і на яке не реагують адекватно структури, що  мають це робити.

 

Серед головних проблем міста – тотальна забудова, нищення зелених зон, спроби забудувати заплаву (територію, взагалі поза межами Ірпеня), напади на активістів, не призначення дочасних виборів міського голови, хоча дана посада вакантна ще з серпня минулого року.

Відтак, перепало на горіхи за бездіяльність та кришування забудовників і їхніх тітушок голові КОДА – Олександру Терещуку, начальнику обласної поліції – Дмитру Ценову, прокурору Київщини – Максиму Киричуку.

Учасники акції наголошували на необхідності докорінних змін підходів до вирішення згаданих проблем. Звертали увагу на десятки кримінальних проваджень, жодне з яких не доведене до логічного завершення. Скандуваннями «Карплюка – на нари!» та вимогами відставки посадовців, які його кришують підсумували велелюдне зібрання на площі перед КОДА та облпрокуратурою.

До слова, варто відзначити розташування останньої – невеличкий будиночок з невеличким сквериком з деревами та іншими зеленими рослинами – наче маленький рай серед багатоповерхівок у центрі Києва.  З усього видно, що прокуратура себе любить і береже природу довкола місця свого розташування. На жаль, на відміну від сотень гектарів лісів та інших природніх зон, які винищуються за мовчазної згоди тих, хто згідно з законом має стояти на їхньому захисті!


Учасниками події були і активісти ГО "Закон та контроль", які активно приймають участь у громадському житті Приірпіння. 

Активісти Закон та Контрол

Фото та відео: Хафізов Костянтин

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Дополнительная информация

Прочитано 7537 раз