Погода: 21°C

Четвер, 31 січня 2019 10:31 Прочитано 8609 разів

Очередное достижение депутатов Нових Обличч: Плешко попал в ролик про «лучших лизателей в мире»

Автор
Плешко в ролике про Лучших лизателей Мира

Блоггер Шарий выпустил ролик про съезд партии БПП, который назвал «Лучшие лизатели мира», среди этих самых лучших лизателей попались и члены команды «новых обличч».

MediaПрямо вначале ролика , с 19 секунды, появляется фотография главы фракции «Нові обличча» а именно Максима Плешка, который совсем недавно танцевал для Шуфрича (https://www.facebook.com/poglyadirpin/videos/%D0%B4%D1%8F%D0%BA%D1%83%D1%8E-%D1%8F-%D0%B2%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D1%81%D1%8F/287010542128065/) . Можем предположить, что танцы для Шуфрича не такие выгодные как сотрудничество с БПП.

Только в 2016 году Карплюк, находясь «в бегах» рассказывал про то, что имеет компромат на высшее руководство Страны, но уже с 2018 года, он стал стал часто мелькать на мероприятиях от БПП, а генеральный прокурор Ю.Луценко, который совсем недавно называл Ирпень городом Чикаго из-за разгула преступности, забыл все свои обвинения.

Ролик набрал боле 600 тыс просмотров на момент написания статьи. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 8609 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту