Завдяки корупції та некомпетентності міська рада вбиває тварин міста. Перелік наслідків від діяльності Мургі Завдяки корупції та некомпетентності міська рада вбиває тварин міста. Перелік наслідків від діяльності Мургі

Завдяки корупції та некомпетентності міська рада вбиває тварин міста. Перелік наслідків від діяльності Мургі

Post by: Григорий Бодун 31 января, 2019

30 січня в міської ради Ірпеня відбувся круглий стіл при участи зоозахисників міста, але конкретного результату досягнуто не було. Публікуємо пост від Григория Бодун процю подію.  

Дякую пане Андрій Літвинов (Andrey Litvinov). «Некомпетентність» та «побалакати» - це загальна вада сьогоднішньої влади Ірпеня, та особисто Ваша на двох з Мургой. Ваш допис з 330 слів тому підтвердження https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2297823803794821&set=a.1518551135055429&type=3 (Пост Літвінова під стеттею) Ви голослівно розмірковуєте про «не малую користь», яку Мурга принесла громаді та як підтвердження цього пропонуєте спостерігати дописи на її сторінці в фейсбуці…(?!) Маю надію, що освіту перевіряли при прийомі, тому залишається або свідома змова, і ви покриваєте Мургу, або вас обдурили й ви не володієте ситуацією, а це й є «некомпетентність». Ви плутаєте місцями причини та наслідки. Адже наша зустріч, а також те що ви назвали «виступи на сесіях і крик» - це наслідки «діяльності» Мурги, її «користості» та кричущої «некомпетентності». Громада міста Ірпінь, активісти та зоозахисники вже більше року шлють запроси в ЦНАП Ірпеня та мерію, щоб побачити бодай хоч якійсь наслідок діяльності Мургі. НІЧОГО. НУЛЬ. ЗЕРО…. Ви можете крім дописів в ФБ щось надати? Щось, що може пояснити використані мільйони гривень та долю тварин…? «…Якщо знали б історію…» - закидаєте ви нам? Так розкажіть! Мерія відмовляє на всі запроси громади в наданні інформації та відповідає «що не є розпорядником інформації». Тому громада міста Ірпінь здобуває відповіді в установах та виконавчих комітетах інших міст країни, та відкритих джерелах. Ці відповіді неупереджено показують нам, що Мурга на посаді начальника КП неодноразово порушувала Закон. Що співіснування тварин та людей в місті Ірпінь не можна назвати ні гуманним, ні цивілізованим. Що Ви брешете, кажучі «Мурга допомогала, як активіст» - Мурга отримувала офіційно зарплатню в КП «Контроль благоустрою» ще до створення КП «Служба захисту та лікування тварин» - це не кримінал, але й не волонтерство. І те, що вона активіст – також ваше голослівне твердження. Про яку «чималу користь громаді» йдеться, коли в.о. мера Попсуй А. назвала «неефективність управління» як причину припинення діяльності КП «Служба захисту та лікування тварин»?

На сьогодні наслідки діяльності Мурги:

1)дискредитація та ліквідація КП;

2)зникнення тварин в місті Ірпінь та відсутність їх реєстрації;

3)відсутність системи планової вакцинації та загроза розповсюдження сказу;

4) відсутність системи планової стерилізації;

5) відсутність системи інформаційно-просвітницьких заходів;

6)відсутність притулку;

7)відсутність комунальної ветлікарні;

8)припинення діяльності державної ветлікарні, та

9)умисний саботаж співпраці з волонтерами – також «заслуги» Мурги; ….

10)не виконані жодні цілі, задекларовані в затвердженій в грудні 2016 року Карплюком програмі «Поводження з безпритульними тваринами в місті Ірпінь на 2017-2020 роки».

Що ж Вам порадити, бо це наше місто, а ви найнятий нами працівник? Нам люди казали: «не сідайте до столу з шулером». Чому до вас така зневага?, адже ви лише управлінець, якій не має досконало знати всі питання, а долучає до виконання чи консультацій професіоналів своїй галузі.. Професіонали та фахівці доповідали вам сьогодні. Та ви втекли, дослухавши ледь до середини. «Так себе вести не можна». Яка після цього у вас «компетентність»? Чи це недолуга маніпуляція? Якщо справді так – даю пораду: якщо не компетентні - не маніпулюйте з фахівцями. Життя не закінчується сьогодні чи позавтра. Професіонал готовий до викликів і сьогодні і завтра. Йому не треба час на збори. Він готовий завжди.
Підвищуйте компетентність – «нам потрібен конструктів». «Вчіться, розбирайтесь, питайте з радістю усім допомагали і будемо допомагати.»©

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Дополнительная информация

Прочитано 7728 раз