Максим Плешко депутат Ирпеня Максим Плешко депутат Ирпеня

Зоозахисники: поведінку депутата Плешко не можна назвати чоловічою.

Post by: Zoe Savchenko 25 января, 2019

На сесії 24 січня одіозний депутат Плешко в черговий раз повів себе неадекватно та агресивно щодо мешканців Ірпені, які прийшли на сесію.

 

А саме йому не сподобалась «поведінка» зоозахисників та їх плакати «Ірпінь вбиває тварин» та «Зберегти КП для тварин», на його думку зоозахисників налаштував проти влади Зіневіч, напевно, на думку депутат, в Ірпені не може бути іншої думки, чим провладна, а всі інші активісти продажні.

Нагадаємо, що депутат від партії "Нові обличча" по декларації "жебракує", але має декілька точок з велопроката, та кофейні, за свою "сумлінну" працю постійно отримує від влади привелегії, наприклад, оренда приміщення в центрі міста за 1 грн на міс

Плешко в Ирпене

Цю сітуацію описує Zoe Savchenko:

Сьогодні на сесії ірпінського міської ради під час моєї реєстрації для виступу з вимогою відкласти рішення про ліквідацію КП "Центр захисту та лікуваня тварин" хоча б до наступної сесії і надати групі громадських зоозахисних активістів можливiсть подати на розгляд в мiську раду наш план роботи КП і кандидатуру на місце директора КП, до мене підійшов якийсь молодий чоловік і став кричати, звинувачуючи мене в тому, що він клопотав за нас (не знаю, кого саме він мав на увазі ), а я привела на сесію проплачених Зіневичем політичних активістів. Вчора я вперше в житті побачила цього молодого чоловіка в кабінеті Анастасії Попсуй, куди ми з зоозахисниками приходили з пропозицією відкласти голосування щодо питання про закриття КП "Центр захисту та лікуваня тварин". Вчора він мило посміхався і жартував, а сьогодні накинувся на зоозахисників з обвинуваченням у підтримцi опозицийноi политичноi партii. Зоозахисники тримали НЕ політичні плакати, де були написані наші основні вимоги на той випадок, якщо мені не дадуть слова, а саме "ЗБЕРЕГТИ КП ДЛЯ ТВАРИН", "IРПIНЬ ВБИВАЭ ТВАРИН" . Мені пояснили, що це міський депутат Максим Плешко. Поведінку Максима Плешко не можна назвати чоловічою, і тим більше, вона не відповідає його посаді. Хочеться нагадати, що він - СЛУГА НАРОДУ и порадити тремати себе в руках, особливо на таких публичных заходах.

Це поступок депутата Плешка активно обговорюється в соц. мережах, ви також можете залишити свій коментар за посиланням: https://www.facebook.com/groups/2197577950501836/permalink/2198623260397305/

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Прочитано 9157 раз