Погода: 7°C

Середа, 19 грудня 2018 15:00 Прочитано 1482 разів

Пропаганда Карплюка снова облажалась: сомнительно вида люди поддерживают мера Зинченко! Видео.

Автор

Под стенами городского совета, во время проведения одной из самых скандальных сессий, была замечена сомнительного вида группа людей, одетых в жилетки с надписями типа «Зиневич are the best» «Зиневич, наш мэр», «Захистимо Ірпінь від громади», «Громадська ініціатива Олексія Зіневича». Поверить в то что это сторонники Зиневича могли только самые слабые (в умственном понимании) сторонники партии «Карплюка». Ведь всего за 10 грн, эти «сторонники» охотно рассказали всю правду.

MediaОказывается, вся эта группа людей активно поддерживает мэра ЗИНЧЕНКО, которые «сделал елку и плитку». Все они активно плясали под музыку из городского совета и слушались «дерижоров» мужчину и женщину, которую мы тоже смогли снять на видео.

20181219 095402

На что рассчитывали организаторы акции неизвестно, ведь только умственно не развитый человек смог поверить в серьёзность этого действия, а таких нашлось не мало, и все они как ни странно оказались «пасипаками» самого Карплюка.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1482 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту