Погода: 9°C

Четвер, 06 грудня 2018 15:08 Прочитано 2349 разів

Відео: під галас «продажні шкури» завершилася скандальна сесія Михайлівка-Рубежівкі, де «проштовхнули» об’єднання з Ірпенем.

Автор
Під галас «продажні шкури» завершилась скандальна сесія Михайлівка-Рубежівка, де «проштовхнули» об’єднання з Ірпенем.

Доволі «галасно» відбулась сесія сільської ради Михайлівка-Рубежівка: напередодні, в понеділок, відбулась, як назвали місцеві активісти, фейкові громадські слуханні, де декілька десятків чоловік вирішило судьбу всього села. Після чого сільській голова Помазан одночасно с чиновниками Ірпеня та представниками скандальної партії «Нові обличчя» агітувати за об’єднання. Після такої зухвалої події обурилась місцева громада, яка попросила підтримки у всіх активних мешканців Приірпіння, ветеранів АТО та громадські організації.

Mediasin deputata

 Голова селища Андрей Помазан:

Шановні жителі сіл Михайлівка-Рубежівка та Забуччя!

В Україні завершується процес децентралізації, під час якого мають бути утворені об’єднані територіальні громади. Логічно, що села Михайлівка-Рубежівка і Забуччя планують створити спільну територіальну громаду з Ірпенем.

Створення спільної громади з Ірпенем є логічним, адже в Ірпені на сьогодні – найбільший бюджет в Київській області, є всі соціально-інфраструктурні об’єкти. Одразу ж після об’єднання Ірпінь налагодить потужне транспортне сполучення з Михайлівка-Рубежівкою та Забуччям і зможе здувати в наших селах об’єкти медицини та культури.

Якщо Михайлівка-Рубежівка та Забуччя не створять спільну громаду з Ірпенем, то наші жителі будуть продовжувати отримувати соціальні послуги за тридев’ять земель.

Зокрема, щоб житель Михайлівка-Рубежівки та Забуччя скористався послугами, подав документи чи взяв довідку в:

- райадміністрації, райраді, управлінні соцзахисту, архітектурному бюро, суді чи військоматі – сьогодні потрібно їхати до Києва!

- Пенсійному фонді, ЦНАПі, податковій, архіві, управлінні юстиції, центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – сьогодні потрібно їхати до Вишневого!

- Центрі зайнятості, БТІ, прокуратура – сьогодні потрібно їхати в Софіївську Борщагівку!

- Центральній районній лікарні, поліклініці, пологовому будинку, жіночій консультації, дитячій лікарні, паспортному столі, Терцентрі обслуговування одиноких громадян та інвалідів, ЗАГСі, поліції, ДАІ та нотаріальній конторі – сьогодні потрібно їхати в Боярку!

ВСІ ЦІ ПОСЛУГИ МОЖУТЬ НАДАВАТИСЯ ЖИТЕЛЯМ НАШИХ СІЛ В ІРПЕНІ! Як тільки ми об’єднаємося в одну громаду, нормальне транспортне сполучення вирішить всі ці проблеми!

Наразі на мене та на депутатів відбувається тиск, щоб ми залишили наші села в Києво-Святошинському районі. Фактично, ці люди виступають проти децентралізації та не бажають розвитку наших сіл. Обіцяю громаді, що цей тиск я не залишу просто так і обов’язково звернуся до правоохоронних органів!

Ті, хто виступає проти розвитку наших сіл, завтра організовуватимуть провокації. Ті, хто хоче, щоб й надалі їздили у Боярку та Борщагівку по довідки, планують привезти на сесію тітушок, щоб ті фізично натиснули на наших депутатів! Тому саме ми маємо об’єднатися і показати, що ми єдина громада!

Прошу Вас думати самостійно, прийти завтра о 15:00 до приміщення Михайлівка-Рубежівської сільської ради та підтримати наших депутатів, які мають затвердити створення спільної громади з Ірпенем!

Разом ми зможемо більше!


«компрометуючі» коментарі, звісно, видалялися.

proty rubezivtsi

6 грудня о 15.00: приміщення сільської ради, де проводиться сесії, була дуже швидко заповнювана «потрібними людьми» та «ірпінським десантом», серед яких побачили вже знайомі обличчя, які їздять на всі сумлінний події в регіоні: Маркушин, Михальченко, Чернявська, Голота, Щербина, Літвінов, Плешко, Головенко, Бондар, Попсуй.

Уголовник Головенко и Диана Бондарь

Але на заклик громади села приїхали журналісти, активісти зі всього Приірпіння, Національні Дружини, ветерани АТО, АвтоЕвроСила. Агресивні провладні молодики заважали працювати журналістам окрім провладних кишенькових «ITV». Був цілий автобус поліції, які швидко виводила провокаторів або людей в алкогольному сп’янінні.

20181206 152251 1

АвтоЕвроСила в Рубежовке

Біля входу у сільську раду організували стіл з пропагандою за Ірпінь.

20181206 153414 1

 20181206 155447 1

5aa6483a76

Коли писалася стаття нам поступив дзвінок, що приблизно 21.00 журналісти за фільмували як депутати Михайлівка-Рубежівка відмічають таку вигідну справу, як «приєднання». Під час знімання цього банкету, виникла суперечка та бійка, в результаті котрої розбили голову місцевому жителю. . Данні оновлюємо.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2349 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту