Погода: 14°C

Четвер, 18 жовтня 2018 14:59 Прочитано 2872 разів

Війни забудовників: «Ін-Білд» попередили спробу втручання до штатної роботи забудовника ЖК «Сяйво-2».

Автор
ЖК Сяйво-2

На офіційному сайті будівельної компанії "Ін-білд" 18 жовтня було опубліковано звернення про наміри забудовника Пешего втрутитись в роботу ЖК "Сяйво-2" Шановні інвестори ЖК «Сяйво-2» та всі охочі стати нашими партнерами!

Повідомляємо, що власники будівельної компанії «Ін-Білд» попередили спробу втручання до штатної роботи забудовника ЖК «Сяйво-2».

12 жовтня сумнозвісний забудовник Пєший прибув до об’єкту з метою проникнення на територію та заяви своїх прав на будівництво. 

Співвласник 7 незданих житлових комплексів і фігурант численних будівельних скандалів намагався довести законність забаганок на підставі того, що є власником однієї з ділянок, на яких ведеться будівництво ЖК «Сяйво-2». На підмогу Пєший взяв так званих «тітушок», які також претендували на проникнення до будівельного майданчика, об’єкту підвищеної небезпеки.

Коли представники компанії «Ін-Білд» на законних підставах перешкодили проникненню на об’єкт, Пєший викликав наряд поліції. Поліцейські не винайшли в діях забудовника «Сяйва-2» порушень законодавства або невиконання судових рішень.

Нагадаємо, компанія «Ін-Білд» подала позивні заяви до суду за фактами порушення Пєшим своїх зобов’язань.

На сьогодні за договором, укладеним між компанією «Ін-Білд» та Пєшим, останній має лише зобов’язання перед забудовником «Сяйво-2». Зі свого боку, «Ін-Білд» виконала всі зобов’язання перед Пєшим, про що свідчать відповідні документи.

Компанія працює в штатному режимі та вирішує питання виключно в правовому полі. Ми гарантуємо виконання всіх зобов’язань перед інвесторами ЖК «Сяйво-2».

Звертаємо увагу, що компанія «Ін-Білд» працює на ринку нерухомості Ірпеня з 2010 року. Ми здали в експлуатацію 6 житлових комплексів і котеджне містечко. Маємо репутацію надійного забудовника та партнера для інвесторів. Нам довірили свої кошти власники 1320 квартир, і ми виконали всі зобов’язання.

З повагою,
компанія «Ін-Білд»

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2872 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту