Відео: ошукані інвестори м-ну Благодатний пікетували мерію і перекривали трасу. Відео: ошукані інвестори м-ну Благодатний пікетували мерію і перекривали трасу.

Відео: ошукані інвестори м-ну Благодатний пікетували мерію та перекривали трасу.

Карплюк обрав зручний час втекти з міста: сніжним комом в Ірпені наростають проблеми і одна з найболючіших це цілий мікрорайон недобудов – Благодатний до складу якого входять ЖК «Княжий Двір», ЖК «Панорамний», ЖК «Панорамний 2», ЖК «Фреш Сіті», ЖК «Шервуд Парк 1», ЖК «Шервуд Парк 2» та ЖК «Южний». Ошукані інвестори 8 ЖК звинувачують місцеву владу, а зокрема особисто мера в будівельній афері, де постраждали тисячі сімей. Чому інвестори звинувачують Карплюка в своїх проблемах читайте у статті та дивиться відео нижще. 

 

 

Митинг против Карплюка

В суботу 4 серпня, з 11 години дня, на самому сонці пеку, кілька сотень людей з плакатами вимагали місцеву владу Ірпеня втрутитися в ситуацію і допомогти інвесторам. Адже, на думку, мітингувальників, саме через діяльність депутатів, партії «Нові обличчя» і особисто екс-мера люди виявилися без грошей і без обіцяних квартир. Інвестори вимагали від забудовників Кіраковського М.В., Зібарєва А.О., Дяківського Р.П. та Глухомана В.В. виконання своїх зобов'язань за договорами, заявляли про необхідність притягнення винних у зриві процесу будівництва до відповідальності, а також звернулися до міської влади, з боку якої лунали обіцянки про допомогу інвесторам у ситуації, що склалася.

20180804 112617 1

Пікет під міською радою тривав до 13 годин дня, бо було обіцяно, що до них вийде, вже звільнений, заступник мера - Дмитро Христюк, який очікувано, не приїхав.

Сперечатися з мітингувальниками вирішила тільки одна жінка похилого віку, більше ніхто не заступався за міську владу Ірпеня, не вийшов навіть представник міськради. Після чого було вирішено перекрити трасу в-ні кільця, що спровокувало багато дискусій в Інтернеті, про доцільність такого процесу. Це все можно побачити на відео. 

Чому інвестори цих жк звинувачуюють саме Карплюка можно зрозуміти, якщо подивитись цей ролік

На мітингу також був присутній народний депутат України Віталій Купрій, який обговорив з інвесторами можливість подальшої боротьби за їхні права, пообіцяв допомогу та сприяння у притягненні винних до відповідальності і зверненні до правоохоронних органів https://www.facebook.com/kupriyofficial/videos/1063274653839574

Інвесторами на мітингу також була підписана колективна скарга до прокуратури. Після зборів під міськрадою мітингуючі перемістилися до кільця на дорозі в напрямку Романівки, зупинили декілька сотень машин та перекрили рух дорогою.

Після даної акції з ошуканими інвесторами поспілкувалася в. о. міського голови Анастасія Попсуй, пообіцявши всіляке сприяння інвесторам в захисті їхніх законних прав.

Інвестори, не збираються відступати і тому будуть і далі вживати активних заходів по боротьбі за свої права.

Свою думку з цього приводу висловив заступник голови у ГО "Всеукраїнська спілка ветеранів АТО" Армен СаномонянНа мітингу були присутні депутати Ірпеня від ВО "Свобода":
фото акції
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2930 раз