Погода: 16°C

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 2850

Вівторок, 24 липня 2018 05:59 Прочитано 1990 разів

О.Червакова: «Карплюк хоче потрапити до ВР, щоб не потрапити за грати»

Автор
Народний депутат Ольга Червакова, вважає що відставка мера Ірпеня в місті нічого не змінить, а участь у виборах до ВР необхідна Володимиру Карплюку щоб не потрапити за грати. 
Про це на своїй сторінці у facebook написала О.Червакова:
«Щодо відставки мера Ірпеня. Це нічого не змінить в місті-сателіті, але значно ускладнить роботу правоохоронних органів...

Media...Не змінить - бо містом де-факто керуватиме сам Карплюк, але чужими руками. І так само чужими руками дерибанитиме, але не нестиме за це жодних репутаційних втрат.
Щодо правоохоронців - всім відомо, що мер Ірпеня вже кілька років прогулює тюрму. Після заяви, що він балотуватиметься до ВР, кожна спроба посадити його буде політизуватися. Якщо досі слова про "політичні репресії прокуратури", якими рясно сипав Карплюк, виглядали як порожні мовні вправи політичного підлітка, то тепер він стане "кандидатом в депутати" і будь-який рух правоохоронців коментуватиме як спробу "політичної зачистки округу".
Це неабиякий виклик для нового прокурора області, і я сподіваюсь, він буде настільки ж принциповим і безкомпромісним, як і його попередник Дмитро Чібісов. Інакше є великий ризик, що в Верховній Раді наступного скликання сидітимуть ті, хто має сидіти за гратами, бо створили , як сказав Юрій Луценко, "місцеве Чикаго".
І винувата в цьому буде правоохоронна система», - йдеться у повідомленні О.Червакової.
Скласти свої повноваження мера Ірпеня, Карплюк планує 2 серпня. Про це він повідомив, на своїй сторінці у facebook. Після відставки, виконувати його повноваження буде виконувати секретар ІМР. Наразі, цю посаду займає Анастасія Попсуй депутат фракції «Нові обличчя». 
ІМР може переобрати секретаря. Зважаючи на те, що більшість депутатів Ірпеня входять до партії «Нові обличчя», яку і очолює Карплюк, то цю посаду може зайняти або Дмитро Христюк, або Олександр Маркушин. 
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1990 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту