Погода: 15°C

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 2850

Вівторок, 24 липня 2018 04:22 Прочитано 2091 разів

Карплюк йде з посади мера Ірпеня, щоб зайти у Верховну Раду

Автор
2 серпня 2018 року В.Карплюк складе повноваження Ірпінського міського голови. Про це чиновник повідомив на свій сторінці facebook, пояснивши, що «націлений» на депутатський мандат. 
Зайти під парламентський купол Володимир Карплюк планує через вибори по 95 виборчому округу, до якого входять Ірпінь та Приірпіння.
Кидати «на призволяще» регіон мер Ірпеня не буде. Мовляв, він залишає тут свою «команду». 


karpluk fb
Як відомо, Володимир Карплюк, голова політичної партії «Нові обличчя» неодноразово фігурував у різних скандальних історіях, через які генпрокурор Юрій Луценко «охрестив» «ірпінським Чикаго». Але, за два мільйони гривень (за інсайдерською інформацією – ред.) генпрокурор «закрив очі» на «діяльність» Карплюка.
Нагадаємо, у травні по відношенню до мера Ірпеня було закрито карну справу по ч.2 ст.272 КК (смерть людини через службову халатність), не дивлячись на наявність ознак злочину та відповідного експертного заключення. 
В мае в отношении мэра Ирпеня Владимира Карплюка было закрыто уголовное производство по ч. 2 ст. 272 (нарушение правил безопасности во время выполнения работ с повышенной опасностью, повлекшее гибель людей и другие тяжкие последствия) Уголовного кодекса Украины, несмотря на наличие признаков уголовного преступления и экспертного заключения, яке підтверджує вину Карплюка.
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2091 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту