Погода: 20°C

П'ятниця, 20 липня 2018 16:19 Прочитано 2153 разів

М.Найем назвав сесію Гостомельської селищної ради «цирком», та дав свою юридичну оцінку діям Ю.Прилипка

Автор
М.Найем назвав сесію Гостомельської селищної ради «цирком», та дав свою юридичну оцінку діям Ю.Прилипка

 Вчора, 19 липня 2018 року, брат нардепа Мустафи Найєма був присутній на сесії Гостомельської селищної ради. Відомий юрист Масі Найєм назвав сесію - «цирком» та дав свою правову оцінку побаченому.«Весь «цирк» який вчора був, а це саме «цирк» - це приклад того, як відбувається волевиявлення народу на місцях. Якщо є депутати, а їх, власне кажучи, не так вже і багато, і більшість не може «перечавити» якесь питання. Є голова, але якщо враховувати його біографію, то зрозуміло, що він зі старої каденції «динозаврів», які звикли вирішувати питання, так , як вони завжди це робили при «партії регіонів», - прокоментував побачене на сесії в Гостомелі журналістам Інформаційного порталу Масі Найєм.
Традицій «регіоналів» дотримуються в стінах Гостомельської селищної ради й нині. Обіцяють, виносять на голосування, виділяють кошти, яких традиційно не вистачає. Мова йде про соціальні заклади інфраструктури в Гостомелі.
Майже півмільйона гривень за місце для дитини в садочку. У таку суму обійдеться громаді Гостомеля одне місце у Центрі розвитку дитини, який будується за бюджетні кошти уже третій рік поспіль. Голова селища Юрій Прилипко із року в рік обіцяє до 1 вересня відкрити дитячий дошкільний заклад на 120 місця. Але, щороку заклад освіти тільки «з`їдає» мільйони бюджетних грошей. А будівельні роботи особливо не просуваються.
На сьогоднішній день вже витрачено – 18 млн грн. Для завершення робіт – не вистачає, ще 36 млн грн. Про це під час сесії повідомив голова Гостомеля Юрій Прилипко, пояснивши депутатам, «що вартість будівельних робіт збільшилась». Щоправда, обгрунтувати цю суму ні сам Прилипко, ні решта депутатів прихильних до голови, ні сам представник забудовника так і не змогли. Далі голослівних «хто винен», питання будівництва Центру розвитку дитини під час сесійного обговорення, так і не зайшло. 
«Є порушення регламенту. Не всім депутатам дають слово. Самі депутати точно не знають за що вони повинні голосувати. До голосування депутати мають отримати не тільки порядок денний, а й пакет документів по деталізації питань. Особливо по бюджетним питанням має бути деталізація. Повинен бути кошторис, на підставі чого ця сума взагалі існує», - дав свою юридичну оцінку Масі Найєм.
 
Голова Гостомеля Юрій Прилипко, в свою чергу, відмовився давати будь які коментарі журналістам Інформаційного порталу з приводу кошторисної документації, щодо збільшення бюджету будівництва садочку на 36 млн грн. 
Прилипко Гостомель
 
Дитячий заклад Центр розвитку дитини знаходиться біля виборчого округу №7. Більшість дітей дошкільного віку, які чекають на місця в недобудованому дитсадку, мешкають саме на цьому окрузі. 
 
«Я не думаю, що до вересня вдасться добудувати Центр розвитку дитини, - пояснює депутат Гостомельської селищної ради Олег Поповичук (Округ №7), - Уже не перший рік нам обіцяють добудувати. Ми бачимо, що начеб то щось робиться, кошти кудись ідуть. Міняються тільки генпідрядники і забудовники. В результаті – кошти витрачаються, а садочок не відкривається».
 
Депутаты Гостомеля
Депутат пояснив, що для його округу – це дуже велика проблема. Адже багатьом дітям скоро сідати за парти, а вони ще не отримали свого місця в садочку. 
«Ми ж всі бачимо на засіданні ради таку ситуацію, що ніби щось робиться, але цього не достатньо щоб садочок відкрився. Тому що, як ми розуміємо, то коштів не було, то тендер не проведений, то докумен6ти не готові, то експертиза, то ще якась ситуація. І так щорічно. Але ж люди чекають», - пояснює місцевий політик.
 
Населення Гостомеля щороку тільки збільшується, зазначає депутат. Тому сьогодні селищу необхідно не один дошкільний заклад освіти, а як мінімум – чотири. Переконаний місцевий політик.
Варто зазначити, що під час останньої сесії в Гостомелі, Олег Поповичук не зміг отримати слово для виступу з цього питання. Сам політик пояснює, мовляв «він поступився своїм регламентним часом для виступів іншим колегам». Але було видно, що на депутата чиниться моральний тиск з боку його опозиціонерів. 
Депутаты Гостомеля
Чи може це бути пов`язано із останнім корупційним скандалом в селищі, в якому згадується прізвище Поповичука – наразі не відомо.  Юрій Прилипко уникає розмови із журналістами на цю тему. Депутат пояснює це так: «По відношенню до мене була здійснена провокація. Зараз здійснюється ряд заходів моїми адвокатами в рамках справи по спростуванню цієї політичної провокації. Більше інформації дізнаєтесь з часом»..
 
Нагадаємо, 4 липня Олега Поповичука затримали силовики, за підозрою у незаконній «торгівлі» місцями на кладовищі. Йде розслідування. 
Як відомо, останній рік в Гостомелі відбувається велика кількість корупційних скандалів. Раніше затримували за хабарі і навіть судили гостомельських депутатів Сергія Чемериса та Наталію Черінську. Останню навіть позбавили депутатських повноважень.
 
 
 
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2153 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту