Погода: 16°C

Субота, 16 червня 2018 13:06 Прочитано 3892 разів

Против «Ирпенского Чикаго» был организован автопробег и митинг c похоронами под домом ген.прокурора Луценко. Фото

Автор
Против «Ирпенского Чикаго» был организован автопробег и митинг c похоронами под домом ген.прокурора Луценко. Фото

Оригинальная акция протеста была организована в Ирпене: 16 числа, в разных точках, собрались активные жители Ирпеня, целью собрания было привлечь внимание к многочисленным проблемам Ирпеня или же «против Ирпенского Чикаго». После чего активисты объединились в автоколонну, которая состояла примерно из сотни машин, которые проехав по городу отправились под резиденцию генерального прокурора Украины Юрия Луценко в с. Стоянка.

MediaМитинг против Карплюка

Уже возле резиденции ген.прокурора автопробег был «трансформирован» в «похороны Криминального Кодекса Украины» (авторы мероприятия намекали на то, как нынешние высшие чины в правоохранительных органах убивают этот самый криминальный кодекс Украины). В Акции принимало участие всего более 8 инициативных групп активистов, например, такие организации как Гражданской инициативой Алексея Зиневича, общественное движение "Защитников зеленых зон Киевщины", депутаты Ирпеня, обманутые вкладчики, жители м-на Стоянка. Поддержать гражданскую инициативу пришли жители проблемного жилого комплекса РичьТаун. Как известно, застройщик этого комплекса напрямую связан с мэром Ирпеня Карплюком.

DSC 0699

Акция началась сегодня около 10 утра с автопробега. Около сотни авто собрались возле РичьТаун и проехались авто колонной по Ирпеню. Далее участники митинга направились в Стоянку на территорию закрытого коттеджного городка где и находится дом Луценка. Уже на этой территории участники провели похоронную профессию с оркестром, цветами и гробом, в который и положили Криминальный Кодекс.

По всему шествию разбрасывали бутафорные доллары, евро, фунты, видимо, как символ коррупции в верхах правоохранительных органов.

DSC 0740

Участники акции своими действиями намерены обратить внимание генпрокуратуры, на ситуацию которая разворачивается в Ирпене. Речь идёт о незаконной застройке пойменных земель, уничтожение зелёных зон Ирпеня застройщиками, которые напрямую связаны с Карплюком.

Представители общественного движения требуют от генпрокуратуры в правовом поле разобраться с незаконными действиями Карплюка.

Все фотографии:

Событие прокоментировал депутат Ирпеня Лаврентий Кухалейшвили:

Друзі це перемога! Я сам не очікував такої кількості машин! На відео тільки ті машини, які виїхали з нашого північного боку міста! Зараз посіпаки будуть казати, що це машини пересічних людей! Ага щас) Ні друзі, це саме наші машини, бо звідки стільки машин би взялося в суботу!
Моє особисте враження від АВТОПРОБІГУ неймовірні! Я останній раз відчував таке піднесення в ніч на 11 грудня коли ми в час ночі рванули майдан захищати людей і до 6 ранку стримували оборону! Не буди писати, де ми проїхали по місту, скрізь де ми проїзджали нас вітали люди і водії машин! Я не бачив жодного жеста незадоволення з боку людей! Навпаки люди не тільки вітали нас, а й знімали це на свої телефони! Так, що друзі ви зможите побачити наш Автопробіг, як то кажуть з різного ракурсу))
Це каже про те, що людей реально вже дістала ця влада крадії і потвор! Скажу лише, що кінцевою зупинкою був будинок Генерального прокурора Юрія Луценко, що знаходиться в котеджному містечку в Стоянці біля Житомирськох траси!
Ви можете собі уявити кілька кілометрову чергу з машин, починаючи з Житомирської траси і до паркану де живе Луценко!
Мета акції було привернення уваги мешканців міста до тих проблем, які виникли через забудовників на чолі з Карплюком!
А до Луценко ми хотіли донести те, що по перше ніякої підтримки у Карплюка немає! Ті типу люди, що підтримують його на сторінці в Фейсбуці, то Боти Щербини! А токож ми вимагали у Луценко закінчити ті кримінальні справи проти очільників міста на чолі з Карплюком!
Юрій Луценко закрийте вже накінець Ірпінське Чікаго! Завершіть ті порушені кримінальні справи і передайте їх в суд! Бо наступного разу нас буде в 3 рази більше!
Я дякую всім хто сьогодні приєднався до нашого АВТОПРОБІГУ! Друзі ви неймовірні молодці! Справу зроблено можно і відпочити)

 

Формулировка «Ирпенское Чикаго» возникло после пресс-интервью с Юрием Луценко, где он назвал Ирпень Чикаго из-за разгула преступности и количества коррупционных скандалов, но далее слов дело не зашло и все общания правохранителей, что «Чикаго закрывается» провалились.

 

 

М Е М О Р А Н Д У М

16 червня 2018 року                                                                                                            м.Ірпінь

Ми, мешканці Приірпіння, громадські організації об’єдналися в Громадський рух заради спільної боротьби проти свавілля місцевих чиновників та бездіяльності правоохоронних органів.

Так, 23.06.2017 Генеральний прокурор України Юрій Луценко на нараді у м. Житомир заявив: “…Ірпінь — точка місцевого Чикаго. Уже всі загальноукраїнські ЗМІ пишуть про те, що це поєднання криміналітету із правлячими хабарниками. Всі про це знають…”.

Пройшов рік, а ситуація в Приірпінні не змінилася. Продовжуються:

 • незаконне позбавлення громадян прав на земельні ділянки, які вони обробляють на законних підставах більш ніж 20-ть років;
 • тотальне знищення зелених зон та вирубка лісів;
 • забудова, засмічення та забруднення, видобування торфу та знаття родючого шару ґрунту на заплавних земель річок Ірпінь та Буча;
 • знищення екосистеми регіону;
 • незаконна забудова, будівельні махінації та афери, привласнення грошових коштів інвесторів (покупців);
 • відсутність протягом тривалого часу комунікацій (електро-, газо-, водопостачання) необхідних для задоволення елементарних потреб людей;
 • тотальне розкрадання бюджету;
 • незаконне виділення земельних ділянок;
 • побиття активістів та цькування громадських діячів;
 • винні у розкрадання ресурсів громади люди до відповідальності не притягнуті.

Зазначене свідчить про те, що прокуратура не реагує належним чином на факти беззаконня в Приірпінні та продовжує покривати правлячих хабарників та корупціонерів. Тим самим Генеральна прокуратура України фактично потурає злочинцям, які цинічно і зухвало ігнорують Закони України і нехтують інтересами громади.

Ситуація щодень загострюється і соціальна напруга у регіоні тільки зростає.

Вирішено вимагати від Генерального прокурора України:

 1. Створити робочу групу для вивчення ситуації у Приірпінні, вжиття заходів щодо притягнення до відповідальності винних осіб, усунення негативних наслідків діяльності винних осіб, контролю за діяльність співробітників поліції та працівників прокуратури, які займаються питаннями беззаконня в Приірпінні.

До складу робочої групи включити Генерального прокурора України, заступника Генерального прокурора України (згідно з розподілом обов’язків), прокурора Київської області, заступника прокурора Київської області (згідно з розподілом обов’язків), начальника Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури, Народного депутата України Ольги Червакової, представників громадськості, а саме: Ольги Матюшиної, Святослава Куценка, Лаврентія Кухалейшвілі, Сергія Гапона, Володимира Позинича, Івана Похвалина.

Засідання робочої групи проводити у присутності представників засобів масової інформації.

 1. Прийняти законне кінцеве рішення у кримінальних провадженнях №№ 42016111200000878 (за фактом створення злочинної організації, з метою заволодіння грошовими коштами місцевого бюджету в особливо великих розмірах), 42017110000000377 (за фактом незаконного зарахування забудовникам пайової участі), 42017110000000376 та 42017111200000814 (порушення при використанні заплавних земель р. Ірпінь); 42016110000000052 (незаконна зміна цільового призначення та форми власності земель лісогосподарського призначення площею 15,0 га); 12017110040002885 (за фактом вирубки дерев, та намагання забудови земельної ділянки по вул. 8 березня, 23 у м. Ірпінь).
 2. Зупинити всі незаконні роботи на заплавних землях річок Ірпінь та Буча (прокладання велосипедних доріжок; зняття та перенесення родючого шару ґрунту; незаконне видобування торфу; засмічення та забруднення заплавних земель річок Ірпінь та Буча; незаконне будівництво тощо). По кожному факту притягнути до кримінальної відповідальності винних осіб, та вжити заходів прокурорського реагування, у т.ч. представницького характеру, направлених на приведення заплавних земель річок Ірпінь та Буча у попередній стан за рахунок винних осіб.
 3. Вивчити матеріали перевірок та кримінальних проваджень за всіма фактами звернень мешканців Приірпіння щодо незаконного знищення зелених насаджень та розпорядження землями лісогосподарського призначення. Притягнути до відповідальності винних осіб.
 4. Вивчити всі рішення Ірпінської міської ради прийняті депутатами VII-го скликання. За результатами притягнути до відповідальності винних осіб та вжити заходів представницького характеру, направлених на скасування незаконних рішень.
 5. Вжити заходів представницького характеру, направлених на повернення у державну власність незаконно виділених та розподілених між “потрібними людьми” заплавних земель річок Буча та Ірпінь.
 6. Вжити заходів щодо приведення території Голосіївського природного парку (Біличанського лісу) до первинного стану. Притягнути до відповідальності винних осіб.
 7. Притягнути до відповідальності осіб, винних у незаконному захоплені влати в смт. Коцюбинському;
 8. Притягнути до встановленої законодавством відповідальності осіб за фактами заволодіння забудовниками грошовими коштами інвесторів (покупців), а саме: Житлових комплексів “Річ Таун”, “Панорамний”, “Панорамний-2”, “Алфавіт”, “Княжий двір”, “Южний”.
 9. Надати правову оцінку всім рішенням Ірпінської міської ради, якими із постійного користування санаторно-курортних закладів вилучалися земельна ділянки. Зокрема рішення 48-ї сесії Ірпінської міської ради від 01.03.2018, про поділ земель піонерський табір “Сокіл” (майже 5 га), друга — дитячий санаторій “Ясний” (майже 4,2 га). За результатами вжити заходів представницького характеру направлених на скасування зазначених рішень. Притягнути до встановленої законом відповідальності винних осіб.
 10. Притягнути до кримінальної відповідальності осіб винних у побитті активістів, а також організаторів.

Вирішено вимагати від Ірпінської міської ради:

 1. Припинити незаконні роботи на заплавних землях річок Ірпінь та Буча;
 2. Вирішити питання щодо електрифікації м-ну Стоянка (з цим питанням люди звертаються з 2015 року);
 3. Вжити заходів щодо передачі у власність земельних ділянок членам Громадської організації “Ірпінський городник”, які ними обробляються на протязі більш ніж 20-ти років;
 4. Оприлюднити на офіційному сайті Ірпінської міської ради, у відповідному розділі, всі рішення Ірпінської міської ради, прийняті депутатами VII-го скликання; рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради за 2015-2018 роки; розпоряджень Ірпінського міського голови за 2015-2018 роки; результати поіменного голосування, прийнятих Ірпінської міською радою рішень за 2015-2018 роки;
 5. Оприлюднювати на офіційному сайті Ірпінської міської ради, у порядку встановленому Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про інформацію”, “Про доступ до публічної інформації”, Статутом Ірпінської міської ради порядок денний сесій, та проекти рішень.
 6. На офіційному сайті Ірпінської міської ради оприлюднити дані:
 • щодо коштів, які протягом 2015-2018 років надійшли до бюджету у якості пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту (інформацію викласти окремо по кожному об’єкту будівництва);
 • інформацію щодо суми, на яку протягом 2015-2018 років забудовникам було зменшено суму сплати пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту, вказати у зв’язку з чим, а саме зазначити конкретний перелік проведених ними робіт тощо (інформацію викласти окремо по кожному об’єкту будівництва).
  1. Припинити будь-які намагання забудувати територію колишнього ВАТ “Перемога”, заплавних земель річок Ірпінь та Буча, територій санаторно-курортних закладів.
  2. Припинити знищення зелених зон.
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 3892 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту