Погода: 20°C

Вівторок, 19 грудня 2017 14:11 Прочитано 2069 разів

Національна Спілка Журналістів України в м.Ірпінь звертає увагу на спонсорування пропаганди місцевої влади за бюджетні кошти.

Автор НСЖУ м.Ірпінь
Національна Спілка Журналістів України в м.Ірпінь звертає увагу на спонсорування пропаганди місцевої влади за бюджетні кошти.

Журналісти Приірпіння зробили звернення до депутатського корпусу, міського голови, представників засобів масової інформації та громадськості. Ірпінська міська первинна організація НСЖУ на зборах 19 грудня 2017 р. розглянула доцільність виділення коштів у розмірі 400 000 грн. на комунальне видання «Ірпінський вісник» та дійшла висновку, що: 

– «Ірпінській вісник» знаходиться у стані роздержавлення, тому працює останній рік як комунальне видання, і виділення коштів з міського бюджету, як мінімум, є неперспективним капіталовкладенням за рахунок платників податків, як максимум, на нашу думку, є злочинним марнотратством.
– Ірпінській вісник на даний час є рупором, насамперед, однієї політичної партії – «Нові обличчя», тому виділення коштів на це видання, фактично, є спонсорування піар-майданчика нинішнього мера Ірпеня та його партії за гроші громади;
– Сама сума в 400 000 грн. – не перша велика сума, яку отримує редакція за 2017 р. та кілька попередніх років. Незрозуміло, чим аргументуються такі витрати на невеличку міську газету, яка друкується невеликим накладом та має незначну читацьку аудиторію;
– Міська влада, фактично, навіть платить читачам за передплату комунальної газети.

Виходячи з цього, журналісти, працівники ЗМІ Приірпіння та Ірпінська організація НСЖУ звертається до депутатів з проханням не підтримувати це питання порядку денного 44-ї сесії ІМР.

НСЖУ м.Ірпінь просить фахівців з питання роздержавлення ЗМІ
надати експертну оцінку доцільності постійним непомірним фінансовим дотаціям на КП «Редакція газети “Ірпінській вісник”», який протягом 2018 р. перестане бути комунальної власністю.

Володимир ПАЛАМАРЧУК,

Редактор сайту «Народна воля»

Олександр НАКАЗНЕНКО,

Редактор газети і сайту «Зоря Приірпіння», член НСЖУ

Ігор ШВЕЦЬ,

Журналіст, член НСЖУ

Олена МОСКАЛЕНКО,

Журналісти, член НСЖУ

Олександр РОДІН,

Журналіст, член НСЖУ

Костянтин ХАФІЗОВ,

Редактор газети та мережі сайтів «Інформаційний портал», Голова первинної організації НСЖУ м.Ірпінь.

Ніна КОСТЕНКО,

Журналіст сайту «Громада Приірпіння»

Юлія ГАПОН,

Редактор газети "Погляд"

Віталій ІЩЕНКО,
Журналіст сайту «Наша версія»


 

400 тисяч грн. потрібно врятувати від марнотратства!

Наступна 44-та сесія Ірпінської міської ради, запланована на четвер 21 грудня. Одне з понад сотні питань проекту порядку денного стосується безпосередньо медіа сфери. Питання під № 11 сформульоване: Про Програму підтримки засобів масової інформації м. Ірпінь, селищ Гостомель, Коцюбинське, Ворзель на 2018 рік КП «Редакція газети «Ірпінський вісник». Ним передбачається чергове виділення бюджетних коштів на утримання комунальної газети – цього разу 400 тисяч гривень.

Це вже далеко не перше фінансове донорство провладної газети за рахунок місцевих платників податків.

Спочатку депутати на сесіях виділяють сотін тисяч, і навіть мійльйони з міського бюджету на утримання редакції «Ірпінського вісника». А потім ще на засіданнях виконкому виділяються десятки тисяч на передплату з того ж таки бюджету.

Іншими словами спочатку влада залазить до кишені платників податків, аби профінансувати вихід комунальної газети, а потім ще доплачує читачам за те, щоб її читали.

Вважаємо такий стан речей неприпустимим марнотратсвом. Закликаємо міського голову Ірпеня та депутатів міської ради не підтримувати даний проект рішення, а краще спрямувати плановані 400 тисяч гривень на інші, більш нагальні потреби міста та селищ Приірпіння.

Наголошуємо на обов’язковому оприлюдненні у непідконтрольних нинішній поки що вдалі ЗМІ результатів поіменного голосування з даного питання. Та на моральній, етичній і політичній відповідальності кожного депутата, який підтримає згаданий проект рішення. Позиція депутатів з питання голосування за фінансову підтримку КП «Редакція газети «Ірпінський вісник» буде розцінюватися, як підтримка політичної партії «Нові обличчя», й доведена до партійного керівництва депутатів від інших партій, що візьмуть участь у даному голосуванні, а також до всіх виборців Приірпіння, які зроблять відповідні висновки на наступних виборах до місцевих рад.

http://zora-irpin.info/400-tisyach-grn-potribno-vryatuvati-vid-marnotratstva/

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2069 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту