Вже рівно місяць, працівники ІМР не відповідають на петиції, які підписала Громада

До Журналісткої варти звернулись, місцеві мешканці, які повідомили, що вже цілий місяць мер та його команда не реагує на петиції Громади.

Раніше, у більшості випадків, ІМР не відпрацьовувала ніколи петиції, а просто для Галочки, приймала, як то кажуть «до уваги», типу щось робимо…

А іноді працівники за підписом замів Карплюка, просто писала популісткі відповіді, які по суті не стосувалися предмету петиції. Існують іноді випадки, коли Ірпінська міська рада навіть не приймала вже підписані петиції вчасно, точніше ці петиції знаходяться на сайті без належної уваги. Хоч це єдиний дієвий, прозорий механізм, взаємодії місцевих мешканців і найнятої на роботу працівників ІМР. Чому така халатність створилась у місті, це окреме питання до міського голови Ірпеня? Хоч така картина робиться по всім напрямкам діловодства, де повинні надаватися прозорі відповіді на запити, або підготовка до проведення сесій ІМР, публікації поіменного голосування.

 

Pet1
Pet2
Правда, був один випадок, коли місцева Громада, піонерського табору Дружба, зібралися, та наполягла врахувати вимоги петиції, точніше зробити як вимагає Громада. Це одиничний випадок, так як там сошлися, дуже велика активність мешканців того осередку Дружба, і інтереси, бавить помста мера Карплюка, який спочатку надавав усі документи для забудови даної ділянки, а коли забудовник Ліневич відмовився надавати постійні хабарі Карплюку для вирішення особистих проблем (все почалось з відмови купляти за особисті кошти пожежну машину), то мер став користуватися своїм службовим становищем у створенні вже на цієї же ділянці проблем. Як Карплюк каже, для своїх все, для ворогів закон.

Як то не було, Громаді треба знати, що потрібно не тільки підписувати петиції (точніше таким чином робити указівку що робити нанятим Слугам народу), а ще і гуртуватися та приходити на сесію ІМР, та вимагати робити так як передбачено у петиції.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2039 раз