Погода: 13°C

П'ятниця, 27 жовтня 2017 07:26 Прочитано 1673 разів

Міські очільники Ради крутять початком 42 сесії як циган сонцем. Думайте що завгодно про кульбіти секретаріату і міського голови

Автор Ігор Швець

26 жовтня близько 10:00 поблизу актової зали ІМР зібралося декілька десятків місцевих жителів, оскільки сесія не розпочалася, то обурені люди розійшлися по чиновницьких кабінетах.

У приймальні міського голови секретар тримала оборону. За її словами, мер Володимир Карплюк перебуває у відпустці, а його перший заступник Дмитро Христюк — на виїзді в області. В інших заступників визначені приймальні дні.За день до початку сесії на своїй сторінці у мережі Фейсбук депутат Сергій Глиняний оприлюднив інформацію, що за повідомленням секретаріату ІМР згадана сесія відбудеться 30 жовтня.

yjhtb

Проте на офіційному сайті Ірпінської міської ради щодо цього не було жодних оголошень. Лише залишилися попередні повідомлення про 26 жовтня та згадана дата у переліку питань, що виносяться на розгляд засідання.

Пізніше Сергій Глиняний на ФБ написав: “Керівники фракцій отримали на вайбер повідомлення про чергове перенесення сесії на четвер, 2 Листопада! Думайте що завгодно про кульбіти секретаріату і міського голови”.

22814147 1466055026844004 5149698270340826637

Kjhgf

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1673 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту