Погода: 21°C

Понеділок, 02 жовтня 2017 10:25 Прочитано 2251 разів

Карплюк хоче залишити посаду міського голови та жити в наметі під прокуратурою?

Автор
Карплюк хоче залишити посаду міського голови та жити в наметі під прокуратурою?

На своїй офіційній сторінці в Фейсбук мер Ірпеня, Володимир Карплюк, опублікував не однозначне повідомлення, де каже, що хоче на 1 місяць призупинити свою діяльність, як міський голова Ірпеня, щоб жити практично на вулиці, як інші безпритульні, але в наметі під обласною прокуратурою.Відразу після свят, у понеділок, Володимир Карплюк приголомшив інтернет своїм зверненням. За словами мера він буде місяць цілодобово жити в наметі під Прокуратурою Київської області, що б у прокурорів була можливість провести всі необхідні допити. А якщо на протязі місяця у прокуратури не вийде довести провину мера, то, чомусь, прокурор Київської області повинен подати у відставку... вот такий план.

 

 

Але не можемо не помітити, що раніше Володир Андрійович повідомляв, то його сторінку на ФБ зламали і, можливо, це витівки хакерів? Хоча майже члени команди Карплюка вже зробили репости цього жалісливого поста.

Карплюк будет жить по ГПУ

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2251 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту