Погода: 20°C

Середа, 27 вересня 2017 07:41 Прочитано 1471 разів

Відео: засідання Ірпінського виконкому від 26.09.2017р.

Автор Ігор Швець

26 вересня на виконкомі Iрпiнської міської ради розглянули питання бюджетних змін, освіти та соціального захисту дітей з родин, які часто відносять до проблемних.

Зміни до міського бюджету пов’язані із субвенцією та стосуються виділення коштів на надання житлових субсидій, пільг, матеріальної допомоги, зокрема родинам загиблих учасників АТО.

MediaТак, на відшкодування вартості ліків спрямують 358 тис. грн, виплату допомоги сім’ям з малозабезпечених категорій — понад 1,7 млн грн, житлові субсидії та пільги — більше 2,6 млн грн.

До проведення Дня міста витратять 199 тис. грн на нанесення дорожньої розмітки та 30 тис. грн — на візуалізацію фірмового стилю Ірпеня, що, як передбачається, принесе додаткові надходження до бюджету.

Також важливе питання — організація груп продовженого дня, що пов’язане з наданням навчальними закладами платних освітніх послуг. Батьки із малозабезпечених родин не мають коштів, щоб за них сплачувати. Тому такі витрати компенсуватимуться за рахунок бюджету.

Особливо болючі питання стосувалися соціального захисту дітей з родин, які часто відносять до проблемних. У них батьки не турбуються про своїх нащадків, вдаються до насильства, зловживають алкогольними напоями, є наркоманами тощо.У центрі уваги — соціальний захист дітей з проблемних родин

З іншого боку, коли сім’ї розпадаються, але не є неблагополучними, постає проблема у визначенні способу участі батьків у вихованні своїх дітей. Зокрема, й народжених у шлюбах з громадянами інших держав.

Наприкінці засідання міський голова Володимир Карплюк запросив усіх присутніх на святкування Дня Ірпеня. Як уже було анонсовано, 30 вересня о 10:00 відбудеться відкриття парку Будинку твоорчості письменників.

За словами мера, цим поставлено крапку в питанні забудови цієї території. Згаданий парк буде цікавим об’єктом, на схожим на інші. У місцевих жителів та гостей тут буде можливість відпочивати, а в письменників — творити.

Водночас, перефразовуючи сталий вислів, краса вимагає пожертв. На облаштування парку щедро виділяються бюджетні кошти. Тобто за нього фактично розплачується кожен з платників податків. Тому місто отримує ще одну “золоту резервацію” для відпочинку.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1471 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту