Депутат Ірпеня Оверко хоче забудувати свій округ та не звертає увагу на протест громади

По вулиці Новооскольській, 22-а, зводиться паркан. Хто зводить? З якою метою?  Чому у людей відбирають частину дороги, тим самим обмежуючи проїзд – навіть пожежної машини при необхідності? Що планують будувати? Як можлива багатоповерхова забудова посеред приватного сектору? На якій підставі землі садівництва переведені під забудову?

Пан «уповноважений представляти інтереси власника» відмовився відповідати на питання. Документи погодився показати лише поліції. 

 

jpg 3

 

Поліція прийняли заяву про порушення. Попередили, що через години три приїде слідчо-оперативна група. Станом на 18:00 ніхто не приїздив.
Телеканал «2+2» відзняли сюжет. Їх дуже зацікавила дана ситуація.

22

Отже, отримавши відомості з державного реєстру речових прав на нерухоме майно вдалося з’ясувати, що дані ділянки належать Оверку Ігорю Івановичу, що є депутатом Ірпінської міської ради саме даного округу. Цільове призначення: для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Попереднє цільове призначення: садівництво.
Напевно, дуже легко депутату забудовувати свій виборчий округ. Аби то були, садки, школи, парки. А це знову новий висотний ЖК, з перспективою мінімальних парко-місць, мініатюрними двориками, вузькими доріжками, та, обов’язково, новим навантаженням на соціальну інфраструктуру міста.

одна з ділянок

Жителі того району вирішили гуртуватися та чинити спротив даному беззаконню. 09.08.2017 р. (середа), о 19:00 на полі біля паркану планується зустріч небайдужих до цієї проблеми жителів, що готові боротися за свої права.
Далі буде…

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2346 раз