Погода: 8°C

Середа, 02 серпня 2017 09:08 Прочитано 2135 разів

Розподіл пасажирських маршрутів в області є результатом корупційних домовленостей відповідальних чиновників. Олександр Горган

Автор

Представники ГО Територіальна громади міста Ірпеня разом з ГО "ВПО учасників АТО "Справедливість", ГО "ЗУБР" та НВР "Правий сектор" з 16 січня 2017 року провели низку акцій протесту проти підняття тарифів на проїзд в маршрутних таксі, а також були проведенні рід журналістких роздувань, моніторинг цін на проїздПеревізники завищують тарифи мінімум у 2 рази, а в Ірпені один з найвищих тарифів!

Владі не цікаво чому проїзд по Вишгороду 2 грн, а по Ірпеню 5?

25 січня 2017 р. аби заспокоїти населення і затягнути процес зниження цін на проїзд, Голова КОДА Горган О.Л. створив робочу групу. Однак, прийняті рішення робочою групою, а також надані пропозиції Головою КОДА Горганом О.Л. та першим замом Савченком О. перевізниками ігнорувались!
Представники громадських акцій, після активної фази, продовжили звертатись до різних державних структур, результатом їх звернень пройшов суспільний резонанс і нарешті Прокуратурою Київської області розпочались обшуки посадових осіб, яки вступили у змову з перевізниками.

 

Прокуратурою Київської області, за матеріалами Служби безпеки України, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо корупційних дій посадових осіб Київської обласної державної адміністрації.

Відповідно до оперативної інформації Служби безпеки України вбачається, що посадові особи управління інфраструктури КОДА, протягом 2015-2016 років, розробили протиправну схему видачі дозвільних документів на право обслуговування ряду приміських автобусних маршрутів загального користування підконтрольним їм автомобільним перевізникам та афілійованим із ними структурам, які фактично не відповідали кваліфікаційним вимогам конкурсу.

З метою викриття та фіксації протиправної діяльності, прокуратурою Київської області спільно з СБУ проведено ряд обшуків в службових приміщеннях Управління інфраструктури КОДА та в помешканні фігурантів кримінального провадження.

http://kobl.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=213079

Ось як цю ситуацію прокоментував голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган:

"Обшуки, арешти, взяття під варту". Звикайте до цих слів в новинах про Київську область.
Сьогодні в приміщенні Київської обласної державної адміністрації група слідчих Прокуратури Київської області і працівнкии Служби безпеки України проводили процесуальні дії в рамках кримінального провадження за ч.3 ст. 368 ("Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище"). Вилучені документи з управління інфраструктури Київської ОДА за 2015 -2016 роки стосувались конкурсів на визначення транспортних компаній, які здійснюють регулярні пасажирські перевезення в межах Київської області.
Вкорте заявляю- розподіл пасажирських маршрутів в області є результатом корупційних домовленостей відповідальних чиновників, власників транспортних компаній і криміналітету, який контролює нелегальних перевізників. Саме для встановлення осіб, причетних до організації схеми і її припинення Прокуратура області спільно з Службою безпеки України розгорнула масштабний наступ на "корупційний бєзпрєдєл", який отруює життя кожного мешканця області, хто змушений користуватись громадським транспортом.
Досудове розслідування за даним кримінальним провадженням є частиною системної взаємодії Київської обласної державної адміністрації і Прокуратури Київської області щодо припинення усталених корупційних схем. І ця взаємодія стосується не тільки транспортної сфери. Спільно з Прокурором області Дмитром Чібісовим я здійснюю інспекцію об'єктів капітального будівництва. На черзі- заклади охорони здоров'я. В полі зору усі сфери державного регулювання або використання бюджетних коштів.

Непримеренне ставлення до корупції керівництва облдержадмінстрації і тотальна непідкупність прокурора області запорука того, що скоро в новинах про Київщину з'являться слова "ув'язнення, конфіскація, суворий режим". Без них не буде слів "економічне зростання, добробут кожної родини, довіра до влади".

Gorgan

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2135 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту