Погода: 21°C

Середа, 19 липня 2017 10:20 Прочитано 2307 разів

Перевірка декларацій: НАЗК перевіряє е-декларацію мера Ірпеня Володимира Карплюка

Автор

Під повну перевірку члена НАЗК Руслана Радецького потрапила декларація мера Ірпеня, віце-президента ДП "Антонов", чиновниці з адміністрації президента, депутата Херсонської міськради, а також ректора ДонНУ. (Документ)Згідно з документом зазначено, що буде проведена повна перевірка декларацій Ірпінського міського голови Володимира Карплюка, депутата Херсонської міськради Сергія Білоковиленка, депутата Сумської облради - Віктора Ладухи, віце-президента ДП "Антонов" Андрія Чабанова і ректора Донецького національного університету ім. Стуса Романа Гринюка. 

 

Також перевірять декларації начальника управління департаменту кіберполіції Нацполіції Валерія Берези, головного консультанта Головного департаменту документального забезпечення АП Ганни Кісільової, начальника головного сервісного центру МВС Владислава Криклія, прокурора Київської місцевої прокуратури Інни Зарічанської, прокурора Київської прокуратури Максима Сірика.

Всього під повну перевірку НАЗК потраплять декларації 27 осіб.

640x909
640x909 1


Як повідомлялося, Нацагентство з питань запобігання корупції мало намір провести повну перевірку е-декларацій 27 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 і 2016 роки. Перевірку цих декларацій доручено провести члену Національного агентства - заступнику голови Руслану Радецькому.

Нагадаємо, 21 липня 2016 року ГПУ провела кілька десятків обшуків у справі мера Бучі Анатолія Федорука і мера Ірпеня Володимира Карплюка. Обшуки відбулися в рамках справи про розкрадання 890 га лісу.

"У рамках справи про розкрадання 890 га лісу підрозділу Генпрокуратури, СБУ і МВС провели обшуки за 31 адресою, в тому числі і за місцем проживання мерів Бучі та Ірпеня. Підозрювані посадові особи протягом 2006-2012 років незаконно відвели у власність земельні ділянки своєму оточенню і потрібним людям з Києва", - повідомив тоді Луценко.

У ГПУ зазначили, що під час обшуків "знайшли документи, що підтверджують дані про різні злочини: від вирубки лісів до незаконного будівництва". Також у рамках "Бучанської справи" розслідується незаконне надання 14 га землі екс-віце-спікеру Верховної Ради Калєтніку.

За даними нардепа Ольги Червакової, Федорук і Карплюк фігурують у трьох кримінальних провадженнях.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2307 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту