Погода: 6°C

Середа, 12 липня 2017 11:02 Прочитано 2202 разів

Карплюк підтягує адмін ресурс на свій захист

Автор Олександр Наказненко

По школах розіслали такий лист, в якому просять вчителів підтримати Карплюка.

Звернення до Генерального прокурора Ю.В.Луценка, в якому вдавані підписанти просять Генпрокурора заступитися за мера Ірпеня Володимира Карплюка, якого начебто «керівництво прокуратури Київської області і особисто обласний прокурор Дмитро Чібісов отримали команду «розірвати» нашого міського голову Володимира Карплюка».Увесь текст переповнений подібними епітетами, з яких слідує, начебто білий і пухнастий «ангел»-Карплюк потребує захисту від усіх темних сил зла, які ополчилися проти «неперевершеного мера» усіх часів і народів.

IMG 6684

Здавалося б, нічого особливого, кожна людина має право на власну думку й можливість оцінювати діяльність посадовця на свій розсуд… якби ж то це справді думка була власною, а не нав’язаною згори за давніми совковими традиціями у добровільно-примусовому порядку.

Подібні сумні традиції клепання колективних звернень від усіх верств і прошарків населення відомі ще з радянських часів, коли за рознарядкою згори збиралися підписи та мітинги «невдоволеної громадськості» проти світового капіталізму, рок-н-ролу і Папи Римського.

Вже давно змінили ставлення до згаданих та інших ворожих «совку» персон і явищ, проте сам «совок», виявляється, витрясти з людей не так просто. Тому й з’являються подібні звернення, спущені згори. Таку петицію для підписів наразі розповсюджують серед бюджетників Ірпеня, керуючись принципом відомої кінокомедії радянських часів: «если не будут брать – отключим газ!». У даному випадку, якщо не будуть підписувати, то чекай неприємностей на роботі.

Зрозуміло, вже давно не «совок», і в Ірпені чимало розумних і вільних духом людей, у тім числі й серед «підневільної» владі бюджетної сфери, працівники якої відмовляються підписувати цю «Фількіну», а точніше «Володчину грамоту», у такий спосіб виражаючи свою громадянську позицію і незгоду з Карплюком і Ко. Дедалі очевиднішою видається «криза жанру» останніх.

Рік тому після попередніх обшуків прокуратури в Ірпіньраді та будинку Карплюка (він тоді так само, як і цього літа тікав за кордон) його оточення організувало так звану акцію протесту проти «безпідставних звинувачень та наїздів» правоохоронців. Не встигли карплюківські агітки розголосити про «багатотисячну підтримку» КіНО (Карплюк і «Нові обличчя») під стінами Генпрокуратури, як невдовзі незалежні мас-медіа, використовуючи приховані камери, викрили замовний проплачений характер цієї акції.

Схоже, у нинішнього поки що мера Ірпеня не вистачає ресурсу навіть кількохсотенний мітинг належно організувати. Відтак, його оточення вибрало ще дешевший варіант – збір підписів серед бюджетників. Проте й з ними не все так просто. Далеко не всі працівники бюджетної сфери бажають підписувати згадане звернення. А найсміливіші, просто кажучи, здають організаторів-замовників цієї «підписної кампанії». У нас вже є кілька свідчень людей, які відмовилися підписувати дану петицію. (Їх ми не розголошуємо до пори, до часу). Якщо інші, кому ще нав’язуватимуть підписання цього звернення, побажають проявити свою громадянську позицію – то можете звертатися до незалежних ЗМІ, або опозиційних нинішній владі депутатів.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2202 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту