Погода: 20°C

Вівторок, 11 липня 2017 14:31 Прочитано 2291 разів

Відео: засідання Ірпінського виконкому від 11.07.2017р. Обіцянки переобіцяти - В. Карплюк

Автор Ігор Швець

Зйомки в Ірпені телесеріалу “Слуга народу — 2”, обіцянки збудувати станції знезалізнення та підйому води, забезпечити дітей місцями у садочках та школах, відкритість перед ЗМІ — основні меседжі чергового засідання Ірпінського міськвиконкому, яке пройшло 11 липня.

Присутність мера — приємна несподіванка.

MediaПриємною несподіванкою стала присутність на цьому заході самого міського голови Володимира Карплюка, який досить часто довіряє стерно влади головуючого на засіданні іншим посадовцям.

 

 

За словами начальника Ірпінського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Валентини Заболотної, унаслідок реорганізації його фахівці тепер обслуговують населення не лише Ірпеня, а й Бучі та Бородянського району.

На обліку перебуває понад 50 тисяч пенсіонерів. І якщо середній рівень пенсії по регіону, який обслуговує управління, становить 1956 грн, то по Ірпеню він дещо вищий — 2023 грн, що навіть трохи більше відповідного обласного показника. Це заслуга нашого працюючого населення.

Проблемним питанням залишається погашення заборгованості. Протягом шести місяців виплачено пенсій на загальну суму понад 50 млн грн. Зараз усі пенсіонери живуть сподіваннями на пенсійну реформу, яку уряд планує розпочати з 1 жовтня.

Заповітні “квадрати”
Начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства Андрій Літвинов розповів про службове житло для працівників СБУ та приватизацію квартир у гуртожитку для військових.

У цьому плані актуальним залишається забезпечення житлом медиків, педагогів, які отримують мізерну зарплату. Для них це є суттєвим заохоченням йти працювати до місцевих закладів медицини та освіти.

Проблема виділення житла теж є досить болючою для дітей-сиріт. Це можна побачити на прикладі, який навела начальник служби у справах дітей та сім’ї Алла Терещенко. Олена Мельник виховувалася у дитячому будинку сімейного типу родини Батурських. З настанням повноліття вона виводиться з числа їх вихованців та вирушає у самостійне життя. Дівчина, яка скінчила училище та працює поваром, змушена винаймати власний куточок. А в Ірпені побудовано тисячі квадратних метрів житла…

“Діти підземелля”
Присутніх розсмішило повідомлення про те, що декілька кіногруп просять надати дозвіл на відеозйомки в Ірпені відомого серіалу “Слуга народу — 2”. Мер Володимир Карплюк задоволений такою пропозицією, адже це сприяє популяризації нашого міста. Хотілося б додати: це й непогана реклама для продажу квартир, які будуються.

Цього дня Володимир Андрійович був досить щедрий на обіцянки. За його словами, уже у наступному навчальному році відкриється нова повноцінна школа у центрі міста. Але де точно — не сказав. Ми з колегами, жартома, висловили припущення, що, можливо, під землею. Будуть у нас свої діти підземелля (це така аллюзія на повість Володимира Короленка — наш мер полюбляє класичну літературу).

“Кривий погляд” на діяльність влади?
Водночас міський голова запевнив, що згодом вирішиться й проблема брудної води, що тече з кранів. Виявляється, винні не застарілі комунікації, а високий вміст у ній заліза. Для цього будуть збудовані станції знезалізнення та підйому живильної рідини, якої так не вистачає місту, що зростає шаленими темпами.

Наприклад, ще у травні було розроблено десятків три запитань щодо реконструкції вулиць міста. Але посадовці так і не наважилися особисто зустрітися з журналістами, щоб зняти усі сумніви у прозорості їх роботи. Обмежилися лише банальними відписками…

11.07.2017 для оприлюднення 01
11.07.2017 для оприлюднення 02

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2291 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту