Чому ІМР закриває очі коли депутат Ольга Олійнич дає дозвіл рубати державний ліс?

Віктор Лєснік , колишній співробітник підприємства «Держлісопроект», автор державної бази лісів України викликав поліцію з метою зупинити чергову незаконну вирубку лісу по вул. 1-го травня, 12а.

Він пояснив поліції, яка прибула на місце події, що ліси в місті Ірпінь відносяться до категорії лісів у місті - це високо режимні ліси першої групи, які ніколи не підлягали вирубці.

Їх знищення є абсолютно незаконним і тягнуть за собою адміністративну і кримінальну відповідальність. Він також повідомив, що на днях він матиме зустріч з Міністром екології, який обіцяв створити комісію по вивченню ситуації із вирубкою лісів в Ірпені. 

 

В Лєснік вважає, що за безпрєдел із знищенням лісів, який твориться в місті в першу чергу має відповідати начапльник КП «Ірпіньзеленбуд» Олійнич Ольга Романівна та колишній міський голова . В. Скаржинський, який разом з колишнім директором ДП «Держлісопроект» провернути аферу по зміні цільового призначення земель лісового фонду (1500 га в межах міста Ірпінь ). А в теперішній час повинен відповідати і мер Ірпеня В. Карплюк, так як тільки під час його головування підписується та знищується державний ліс

Нагадаємо, що у червні 2002 р. такі ж рішення були прийняті У Ворзелі та Бучі і на сьогоднішній день рішення По Бучі визнано незаконним та скасовано Верховним судом України. В той час як розгляд справи по Ірпеню необґрунтовано затягується.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Прочитано 2331 раз