Погода: 9°C

П'ятниця, 23 червня 2017 13:38 Прочитано 3620 разів

Відео: Луценко з-за злочинності назвав Ірпінь місцевим Chicago

Автор

Луценко зазначив, що в місті необгрунтовано були закриті сотні производств.

Про це він сказав під час наради в Житомирі.

Media"Ви в Ірпені часто буваєте? У поліцію заходите? І сотні закритих виробництв не бачите? Я не розумію, як на це можна дивитися спокійно. Сотні закритих виробництв з абсурдними підставами. 

Якщо все буде робити Генпрокуратура, то на холеру тоді місцеві прокуратури, поясніть мені? Ірпінь – точка місцевого Чикаго. Ви це знаєте? Вже усі українські ЗМІ пишуть про те, що це поєднання криміналітету з правлячими хабарниками. Всі про це знають. Ви не бачите сотні закритих виробництв? Я подивлюся, що буде на КДКП (Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів, - ред.)", - сказав він, звертаючись до керівництва Києво-Святошинської прокуратури.


Напомним, что в Ирпене все незаконные стройки сопровождают банд-формирования т.н. титушек, в народе прозванных "карательные отряды Карплюка", которые могут спокойно нападать на активистов и журналистов без каких либо последствий для себя.

Портал Ирпеня уже писал, что для запугивания неугодных власть даже нанимает судимых лиц с других городов, например Головенко Антон, который может напасть на человека прямо на заседании городского совета. А его "коллеги" пытаются давить на свободные СМИ и заставить журналистов не писать про "схемы" и "деребан" земли Приирпенья. Статья по теме:  Антон Головенко – как преступник из Малина возглавил совет ветеранов АТО в Ирпене. Почему властям выгодно нанимать криминал?Антон Головенко – как преступник из Малина возглавил совет ветеранов АТО в Ирпене. Почему властям выгодно нанимать криминал?

Golovenko tituhan2

За все время МЭР не один из нападающих не был задержан и даже не было осуждения о стороны власти. Т.к. власть либо сама нанимает криминал или же называет титушек "журналистами" (Пульсар Приирпенья" 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 3620 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту