Відео: Луценко з-за злочинності назвав Ірпінь місцевим Chicago

Луценко зазначив, що в місті необгрунтовано були закриті сотні производств.

Про це він сказав під час наради в Житомирі.

"Ви в Ірпені часто буваєте? У поліцію заходите? І сотні закритих виробництв не бачите? Я не розумію, як на це можна дивитися спокійно. Сотні закритих виробництв з абсурдними підставами. 

Якщо все буде робити Генпрокуратура, то на холеру тоді місцеві прокуратури, поясніть мені? Ірпінь – точка місцевого Чикаго. Ви це знаєте? Вже усі українські ЗМІ пишуть про те, що це поєднання криміналітету з правлячими хабарниками. Всі про це знають. Ви не бачите сотні закритих виробництв? Я подивлюся, що буде на КДКП (Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів, - ред.)", - сказав він, звертаючись до керівництва Києво-Святошинської прокуратури.


Напомним, что в Ирпене все незаконные стройки сопровождают банд-формирования т.н. титушек, в народе прозванных "карательные отряды Карплюка", которые могут спокойно нападать на активистов и журналистов без каких либо последствий для себя.

Портал Ирпеня уже писал, что для запугивания неугодных власть даже нанимает судимых лиц с других городов, например Головенко Антон, который может напасть на человека прямо на заседании городского совета. А его "коллеги" пытаются давить на свободные СМИ и заставить журналистов не писать про "схемы" и "деребан" земли Приирпенья. Статья по теме:  Антон Головенко – как преступник из Малина возглавил совет ветеранов АТО в Ирпене. Почему властям выгодно нанимать криминал?Антон Головенко – как преступник из Малина возглавил совет ветеранов АТО в Ирпене. Почему властям выгодно нанимать криминал?

Golovenko tituhan2

За все время МЭР не один из нападающих не был задержан и даже не было осуждения о стороны власти. Т.к. власть либо сама нанимает криминал или же называет титушек "журналистами" (Пульсар Приирпенья" 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Дополнительная информация

Прочитано 3312 раз