Погода: -15°C

Субота, 27 травня 2017 22:10 Прочитано 4464 разів

Хто маніпулює АТОвцями та винудив їх замість боротьби з сепаратизмом в Ірпені мітингувати проти вільної преси?

Автор
Хто маніпулює АТОвцями та винудив їх замість сепаратизму в Ірпені боротись с вільною пресою?

27 квітня 2017 року відбулась «мирна» (дуже спірний момент) акція, яку анонсували ще 17 квітня на з’їзді ГО «ІМСВІ АТО» під головування заступника очільника організації Антона Головенка. Про акцію в соціальній мережі повідомив Ю.Калінін, який її фактично і очолив.

MediaКалинин Юрий, Ирпень

Мотивацією для участі в акції було «отримання чогось», або треба було забрати документи у Діани Бондар (дівчина з газетою на відео). Цей шматок відео є в початку відео.

Сама акція «Принеси цеглину» мала  мало спільного з цеглою, а більше була схожа на  мітинг чи ходу з патріотичними гаслами. Мітингарі принесли декілька автомобільних шин та фанеру, яка, напевно, мала представляти собою активіста та журналіста. Це все вони запалили та вимагали пояснень від Мельничука та Хафізова, але слухати не хотіли, як і пояснювати, що саме їм не подобається.

2017 05 27 23 34 38

Євген Мельничук запропонував пояснити, чому прийшли хлопці в камуфляжі, та з якого приводу вони кричать «ганьба», після чого почались персональні образи на Євгена та Костянтина. А Ю.Калінін  назвався «представником громади», а далі цей «представник» став ображати та погрожувати Євгену Мельничуку та редактору газети «Інформаційний портал», Костянтину Хафізову, від діалогу відмовився. Ніякі факти, крім відбірної лайки «представник громади»  надати не міг.

гопники и

Хафізов Костянтин наполегливо просив надати факти, де саме його журналісти ображаються ветеранів АТО, також був запропонований діалог на камеру в студії Портала з представниками АТОвців, але крім лайки, ватажок Калінін надати відповіді не зміг. Замість фактів були образи та питання, звідки у підприємців гроші, звідки приїхали та погрози більше не проводити журналістські розслідування. На це Хафізов відповів, що його видання буде тільки збільшувати тираж газети.

Більшість АТОвців була налаштована на діалог, але «ватажки» намагалися не допустити прямого спілкування з «продажною пресою», мабуть, щоб правду не дізналися та про явну маніпуляцію.

2017 05 28 01 07 41

Крім того, що журналістам треба перестати писати про земельні афери Карплюка, мітингари ще хотіли поспілкуватись з представниками партії «Свобода», яких називали «сепарами». Депутат Лобода та її торт для російських пропагандистів або робота офісу регіонала Клименка чомусь хлопців не бентежила, натомість "Свобода", активісти, та ЗМІ виявилися ворогами №1.

Хафизов и Мельничук

Яскраво виділилася  провладна команда «активістів та АТОвців»: Д.Красинський спалював газету, Діана Бондар кричала, немов навіжена, тикаючи пальцем у газету, але більше виразних претензій видати не змогла.  У цієї ж Діани пропонується забирати свої документи за відмову від участі в акціях, тобто ці  ПРОВЛАДНІ люди контролюють розподілення квартир та ділянок, чим намагаються тиснути на ветеранів АТО.

Диана Бондарь КРИР Ирпень

Потім присутні вимагали вибачень за образи в біг АТОвців, але хто їх образив, та де ці образи довести відмовились.

Ще був цікавий випадок, коли присутні вимагали вибачень за чужий коментар у фейсбуці саме від Хафізова….

Був і присутній А.Головенко, який в цей раз просто тримав плакат та вигукував лозунги, саме він побіг першим класти цеглини.

2017 05 28 00 44 51

Звісно був присутній особистий фотограф Карплюка В. Шилов, чиє завдання було, як завжди, наробити невдалих знімків, та допомогти журналістам провладного видання Правда Ірпеня оформити чергову пропагандистську статтю.

Микола Ковальчук репостив спочатку заклики прийти на акцію, а потім «звіт». Це навіть лайкають «перші» особи Ірпеня – Христюк та інші.

Були помітні хлопці, які з’являються на всіх проблемних місцях Приірпіння, та навіть можна сказати «гастролюють», приклад на фото. 

gastrolers

Були присутні АТОвці з Києва та Приірпіння, представники Правого Сектору, які слідкували за правопорядком.  Згодом буде опубліковано інтерв’ю з Анатолієм Ведмідем та Ігорем Домбровським.

Доречі, цеглини все ж таки були, але в кількості десь 15-20, що вистачило на «мурування» половини двері будівлі. Після відбірної лайки ватажок Калінін повів мітингуючих в інше місце. Сміття, звісно, не прибрали.

musor

Поліція заздалегідь попереджена не була, хоча Калінін на своїй сторінці у Фейсбуці писав, що повідомив все необхідні органи. Доречі, він ще писав, що хотів почути відповіді на питання та прозоре висвітлювання події в пресі, але мабуть, він сам не читає того, що пише.

2017 05 26 22 37 42

Тому ми бачимо, як окреме провладне формування одних і тих же осіб намагається маніпулювати ветеранами АТО, розповідати байки про те, що всі погані, крім забудовників, депутатів від «Нових Облич» які за 2 роки стають мультимільйонерами, про мера, який фактично мешкає в Польщі,  І все це заради 25 квартир в проблемному ЖК….

Чому забудовники не дають квартири в непроблемних новобудовах, таких як Синергія, РічТаун, Нью-Йорк? Відповіді ватажки надати не можуть, бо у хлопців з’являються логічні питання.

Це провладне угруповання і намагається контролювати розподілення квартир, а тим, хто не хоче брати участь у подібних акціях, пропонують забирати свої документи.

Цю подію прокоментував сам Хафізов, який подякував присутнім, та Лаврентій Кухалейшвілі.

[testimonial author="Хафізов Костянтин" position="головний редактор" avatar="images/politika/hafizov3.jpg"]

Хочу подякувати ветеранам АТО, які прийшли сьогодні під будівлю редакції, щоб висловити свою думку по відношенню до наших журналістських розслідувань. З деякими хлопцями вийшло окремо поговорити, коли основна група розійшлася. Не давали вести діалог «крикуни» Головенко, Калінін. Останній кричав матом і погрожував мені особисто. На пропозицію провести культурно діалог -відмовлявся. Вимагав, щоб ми перестали писати про афери, де влада використовує АТОвців.

Після того, як основна маса мітингуючих розійшлася, з'явилася можливість поговорити з присутніми хлопцями, приблизно хвилин на 20, але після чого їх майже силою забрали від нас. Мабуть, спілкування з пресою - це якась заборона, тільки для «обраних», бо правда не збігається з провладною пропагандою. Хоча ми були налаштовані на діалог і спеціально прийшли у вихідний день, щоб поговорити.

Основним нерозумінням, мені здалося, з боку присутніх, це був той факт, що журналістам потрібно конкретизувати, кого ми маємо на увазі під провладними АТОвцями, а саме «крикунів» - А.Головенко, Ю.Калініна, волонтер Д.Бондара, Д .Хоменко, а сьогодні ще додався Д.Красінський. Ці ж особи і ввели в оману інших ветеранів АТО, шляхом перекручування фактів, маніпуляції. Які привели до швидкого збагачення окремих депутатів та забудовників. 
Прибули й інші хлопці з селищ Приірпіння для підтримки правопорядку. Адже організаторами акції поліція попередження не була: про це нам сказав співробітник поліції, який приїхав тільки о 12 годині. Він же і повідомив, що організатори проводять акцію в 9, а повідомляють об 11 год.

Нам дуже б хотілося, щоб стільки ж людей приходило підтримати активістів, які організовували протести роботи офісу екс-регіонала Клименко та депутатки Лободи, яка подарувала торт російській пропаганді.

Маючи всередині країни другий фронт боротьби з корупцією і прислужниками Партії Регіонів, ми сподівалися, що ветерани АТО, повернувшись, стануть на бік громади і сьогоднішня акція може стати тим кроком, коли активісти, преса і ветерани АТО зможуть повноцінно реалізувати принципи «Революції Гідності".

Я, будучи членом Національної Спілки Журналістів України та головою місцевого осередку НСЖУ, особисто слідкую, щоб журналісти нашого видання писали перевірену інформацію. І якщо нам надають достовірне спростування, то ми виправляємо публікації, що хочемо бачити і від наших опонентів...
Повний матеріал по цій події готується.

[/testimonial]

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 4464 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту