Погода: 21°C

Середа, 12 квітня 2017 07:44 Прочитано 2692 разів

Карплюк та Федорук засвітилися на ТБ як топові корупціонери України нарівні з Насіровим, нардепами, суддями, бриліантовими прокурорами

Автор
Карплюк коррупционер

У програмі «Секретні матеріали» про те як корумповані чиновники уникають слідств, нарівні з такими відомими особами як Насиров (Глава НФС), Мельник (Ректор податкової академії), депутатом Мосейчуком, суддею Чаусом, діамантовими прокурорами в один ряд стали Федорук і Карплюк. Всіх з об'єднало одне - нанесення державі істотної шкоди і те, що всі вони все ще на волі. Відео новини. 

Media 

У програмі «Секретні матеріали» Федорука та Карплюка згадують як скандальних кумів-мерів, як фігурантів множинних корупційних скандалів і незаконної забудови Ірпеня і приватизації майже 900 ГА лісу. Згадали Карплюку та Федоруку і обшуки і те, що вони до сих пір на роботі. А прокурори, які вели справи цих мерів, випадково, отримали класні квартири, а чиновник, який займався розслідування корупції мераКарплюка, незабаром сам став топовим особою партії «Нові обличчя» (скоріш за все мається на увазі Д.Хрістюк)

Дивиться повне відео. Про Карплюка з  9.40 мінути. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2692 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту